Które znaki zodiaku są uznawane za najgorsze?

Justyna

Horoskopy

21.12.2022 21:21

Które znaki zodiaku są uznawane za najgorsze?

Każdy znak zodiaku ma swoje określone cechy (i wady), które wpływają na charakter człowieka oraz sposób, w jaki odnosi się do innych. Astrologia jasno wskazuje, które ze znaków zodiaku to szczególnie trudne przypadki.

Najgorsze znaki zodiaku

Negatywne doświadczenia ujawniają się w kontaktach z każdym znakiem zodiaku, jednak niektóre z nich znacznie wyróżniają się pod tym względem. Kogo lepiej się wystrzegać?

Koziorożec

Symbolizuje dumne i sprytne zwierzę, a jednocześnie dużą ambicję. W parciu do sukcesu Koziorożca można posądzić o skąpstwo, ponieważ pieniądze to dla niego priorytet, którym zdecydowanie nie lubi się dzielić. Cechuje go niezmierzony kult sukcesu i władzy. Ma przy tym potrzebę kontroli nad wszystkim wokół, także nad własnymi uczuciami. Koziorożce wykazują się skłonnością do rozkazywania i szufladkowania innych. Zawsze na pierwszym miejscu stawiają karierę i swoje osiągnięcia.

Bliźnięta

Bliźnięta to jedne z najtrudniejszych osób. Urodzeni pod tym znakiem, mają dwie twarze. Pozornie wydają się mili, towarzyscy i uprzejmi, ale to tylko wierzchnia warstwa ich charakteru. Cechuje je jednocześnie brak zdecydowania, co przejawia się choćby niestałością w uczuciach. Często zdarza im się zmieniać partnerów jak rękawiczki i nie liczą się z tym, że przy okazji mogą kogoś zranić.

Skorpion

Kolejnym trudnym znakiem zodiaku wskazywanym przez astrologię jest Skorpion. Jego arogancja i buta sprawiają, że los prawi nigdy nie bywa mu przychylny. Brak pokory sprawia, że często odnosi porażki, za które wini wszystkich tylko nie siebie. Jest wyjątkowo podejrzliwy, co często prowadzi do nadmiernej potrzeby kontroli swoich bliskich, którzy w następstwie stają się wobec niego agresywni i mało przyjaźni. Zodiakalny Skorpion jest pełen żalu i niespełnionych ambicji, które mogą stać się niebezpieczne.

Rak

Choć osoby spod tego znaku zodiaku cechuje dobre usposobienie, jednak daleko im do ideału. Mówiąc o ich najgorszych cechach, należy wskazać przede wszystkim na przewrażliwienie, zwłaszcza w kwestiach zdrowotnych. Zodiakalny Rak potrafi godzinami użalać się nad sobą, zazwyczaj bez wyraźnej przyczyny. Raki bywają też bardzo zmienne. W jednej chwili cieszą się życiem i doskonale się bawią, a w drugiej - popadają w wisielczy nastrój i obrażają się na wszystkich dookoła.