Sen o zmarłej osobie. Sprawdź co to oznacza!

Patrycja

Psychologia

30.11.2022 23:04

Sen o zmarłej osobie. Sprawdź co to oznacza!

Trudno nam zignorować złowieszcze sny i te, w których przychodzi do nas zmarła osoba. W naszych głowach rodzą się pytania: „Czy taki sen ma jakieś ukryte znaczenie?” ; „Czy bliska nam osoba chce przekazać nam jakieś istotne informacje?”

Niektóre sny wzbudzają w Nas silne emocje, szczególnie w pamięć zapadają te, w których pojawiał się bliska nam nieżyjąca już osoba. Po przebudzeniu możemy odczuwać strach, tęsknotę, żal, ale też ulgę. Pojawia się także konsternacja, w głowie rodzą się pytania. Czy zmarły ma nam do przekazania jakąś wiadomość, która umknęła za życia? Czy może chce nas ostrzec? A może chce tylko dodać otuchy i uspokoić? A może to nasza tęsknota i ból nie pozwalają jej odejść?

Niektórzy są przekonani, że po śmierci dusza może próbować kontaktować się z osobami, które pozostały na ziemi. Jedną z form takiego kontaktu jest właśnie pokazywanie się bliskiemu we śnie. Sny, w których spotykamy zmarłych bliskich, mogą mieć różne znaczenie, zależnie od tego, w jakich okolicznościach widzimy daną osobę.

Jak odczytać wiadomość spoza naszego świata? To może przydać się w czasie interpretacji!

Widzisz zmarłą osobę jako żywą

Jeśli bliska nam zmarła osoba we śnie pojawia się jako żywa, możliwe, że chce nas przestrzec przed czyimiś nieszczerymi zamiarami. Szczególnie zmarli przodkowie we śnie widziani jako żywi uznawani są wyraźna przestrogę.

We śnie widzisz zmarłego tatę

Wizja ojca we śnie wskazuje na nasze potrzeby. Ojciec jest symbolem podpory, osoby wspierającej, służącej dobrą radą. Jeśli widzimy go we śnie, być może w realnym życiu mamy problem, z którym nie możemy sobie poradzić i szukamy dobrej rady.

We śnie widzisz zmarła mamę

San o zmarłym ojcu to odzwierciedlenie zagubienia, szukania pomocy i wsparcia w życiu. Jeśli jednak śni się nam zmarła mama, oznacza to ostrzeżenie przed tym co czeka nas w najbliższej przyszłości. Matka pojawiająca się we śnie wskazuje także na dylematy moralne śniącego.

Osoba zmarła zmartwychwstaje

Zmartwychwstanie bliskiej nam osoby widziane we śnie może zwiastować gwałtowne zmiany w naszym życiu. Zmiany te nie będą pozytywne i mogą powodować problemy w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Inna interpretacja takiej wizji sennej mówi, że śniącą osobę ktoś będzie chciał oszukać.

We śnie rozmawiasz ze zmarłym

Jeśli we snie rozmawiasz ze zmarłym to dobra wiadomość, a jednocześnie przestroga dla śniącego, Może on liczyć na spełnienie jakichś nadziei, musi jednak dotrzymywać danego słowa. Inna interpretacja takiego snu mówi o utracie przyjaciela przez osobę śniącą.

Zdjęcie Widzisz zmarłą osobę we śnie? Sprawdź co to oznacza! #1

Zmarła osoba płacze

Płacz bliskiej zmarłej osoby widziany we śnie może być zwiastunem zagrożenia. Taki sen to ostrzeżenie przed podejmowaniem pochopnych działań, ponieważ mogą się one zakończyć niepowodzeniem. Interpretacja dotyczy życia na polu zawodowym i ekonomicznym.

Kłócisz się ze zmarłym

Kłótnia ze zmarłą osobą to przestroga przed nieuczciwymi zamiarami kogoś z naszego otoczenia. Kłótnia z bliskim może także oznaczać, że nasze jakieś nasze działanie w życiu jest niestosowne, niegodne i po prostu złe i będzie miało swoje konsekwencje. Kłótnia ze zmarłym może także oznaczać wyrzuty sumienia, być może z tą osobą nie zdążyliśmy rozwiązać jakichś spraw za życia.

Pozostałe

  • Pocałunek zmarłej osoby oznacza długie życie w zdrowiu i szczęściu.
  • Widok zmarłego w trumnie oznacza koniec kłopotów.
  • Składanie zwłok do grobu oznacza szczęście w miłości.
  • Wykopywanie zwłok bliskiego zmarłego oznacza niebezpieczeństwo, rozstanie, nieporozumienia i kłótnie.
  • Obcowanie ze zmarłym oznacza rychłe zwycięstwo.
  • Zmarły, który we śnie jest wobec nas niemiły, może zwiastować pogorszenie naszego stanu zdrowia.
  • Strach przed bliską zmarła osobą wróży to stres i napięte sytuacje.
  • Jeśli zmarła osoba się śmieje może to oznaczać, że podejmowane przez Ciebie decyzje wpędzą Cię w kłopoty.
  • Jeżeli pracujesz ze zmarłą osobą to dobry znak, zwiastujący, że podejmowane decyzje są słuszne i przyniosą Ci wiele cennych doświadczeń.
  • Jeśli widzisz ponowną śmierć zmarłej już osoby wróży to utratę przyjaciela.

 

Sen o zmarłej nam bliskiej osobie zawsze może oznaczać zwykłą tęsknotę.