Dom

W Max Kuchnie sprzęty Whirlpool zgarniasz „za grosze”

Agnieszka

Sept. 20, 2021, 10:28 a.m.

W Max Kuchnie sprzęty Whirlpool zgarniasz „za grosze”

Sprytne zakupy AGD mogą być naprawdę tanie. W najnowszej ofercie promocyjnej Max Kuchnie znajdziesz gotowe zestawy kuchennych urządzeń, a w nich sprzęty marki Whirlpool w mocno obniżonych cenach. Dowiedz się, jak zyskać superrabaty. 

Obniżone ceny AGD w zestawach w Max Kuchnie

W promocji oferowanej przez sieć studiów, kupując sprzęty Whirlpool w zestawie, zyskujesz ekstrarabat na najtańszy z produktów. Wysokość zniżki zależy od liczby sprzętów, które kupujemy z komplecie, a oszczędności mogą sięgnąć ponad 2000 zł. AGD Whirlpool kupimy taniej, wybierając dedykowane zestawy składające się z 4 lub 5 produktów, które pozwolą nam w pełni wyposażyć kuchnię w najpotrzebniejsze urządzenia. Dzięki temu że stworzone zostały one przez specjalistów AGD z Max Kuchnie, mamy pewność, że niezależnie od tego, na który wariant się zdecydujemy, zyskamy maksymalnie funkcjonalne, ale i świetnie się prezentujące sprzęty. A jakie rabaty nam przysługują?

Sprzęty Whirlpool w zestawach 4+1 i 3+1 – jakie zniżki?

Przy zakupie zestawów AGD marki Whirlpool w studiach Max Kuchnie otrzymujemy gwarantowany rabat na najtańsze urządzenie w komplecie. Na jakie rabaty możemy liczyć?

Zestawy Whirlpool 4+1

Zdjęcie W Max Kuchnie sprzęty Whirlpool zgarniasz „za grosze” #1

 Zakup pięciu urządzeń marki Whirlpool w sieci Max Kuchnie premiowany jest 75-procentową zniżką na najtańszy produkt. W praktyce oznacza to, że koszt zakupu pięciopalnikowej płyty gazowej może wynieść mniej niż 300 zł, a lodówkę do zabudowy możemy kupić za niecałe 700 zł. Generuje to naprawdę spore oszczędności w naszym budżecie, które mogą wynieść nawet ponad 2000 zł.

Zestawy Whirlpool 3+1

Zdjęcie W Max Kuchnie sprzęty Whirlpool zgarniasz „za grosze” #2

 Jedynie połowę ceny zapłacimy za najtańsze urządzenie, kupując sprzęty Whirlpool w zestawie 3+1. 50-procentowy rabat możemy otrzymać chociażby na płytę indukcyjną czy gazową.

Na większość sprzętów kupionych w studiach Max Kuchnie wraz z meblami do kuchni – bez względu na wybrany wariant – przysługuje nam bezpłatna, 5-letnia gwarancja.

Sprzęty Whirlpool w sieci Max Kuchnie

Dostępna w sklepie Max Kuchnie oferta marki Whirlpool pozwala nam urządzić ergonomiczną i pięknie prezentującą się kuchnię. Znajdują się w niej zarówno sprzęty wolnostojące, jak i do zabudowy o zróżnicowanym designie i funkcjonalności. Znalezienie urządzeń, które w pełni odpowiadać będą naszym potrzebom, nie powinno stanowić dla nas najmniejszego problemu. W razie wątpliwości jednak wciąż możemy liczyć na pomoc ekspertów AGD, których spotkamy w każdym z salonów sieci Max Kuchnie.

Cała Kuchnia w Jednym Miejscu – tylko w Max Kuchnie

 

Zdjęcie W Max Kuchnie sprzęty Whirlpool zgarniasz „za grosze” #3

Do sieci Max Kuchnie należy już ponad 300 studiów zlokalizowanych w całej Polsce. W każdym z salonów uzyskamy kompleksowe wsparcie w urządzaniu kuchni naszych marzeń. Od projektu po jego realizację, wraz z możliwością zakupu sprzętów AGD, oświetlenia, elementów dekoracyjnych czy kuchennych akcesoriów. Tak bogata oferta usług i produktów pozwala nam w dowolnie wybranym salonie Max Kuchnie zaaranżować całą kuchnię.