WOŚP: Dawid Podsiadło upiecze Ci sernik. Ta aukcja okazała się hitem!

Agnieszka
Newsy
01.02.2021 9:48
WOŚP: Dawid Podsiadło upiecze Ci sernik. Ta aukcja okazała się hitem!

Niedługo odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gwiazdy i celebryci w tym roku okazali się naprawdę kreatywni. Przykładem może być Dawid Podsiadło, który na swoją licytację wystawił...swój sernik.

 

Licytacje WOŚP 

 

Wielu celebrytów postanowiło wesprzeć WOŚP licytacjami. Niektóre z nich są naprawdę ciekawe. Andrzej Chyra zaoferował sprzątanie mieszkania. Jego licytacja warta jest już ponad 16 000 zł.  Iga Świątek wystawiła na licytację swoją rakietę, a Julia Wieniawa zaoferowała kurs makijażu.

 

Rekordzistą okazała się jednak Radek Kotarski (kanał na YouTube - Polimaty), który na aukcję WOŚP wystawił swoje czerwone Ferrari F430 F1 oraz swoją najnowszą książkę. Auto i książkę wylicytowano na 450 tysięcy złotych.

 

Sernik Dawida Podsiadło. Muzyk go upiecze i zawiezie w dowolne miejsce

 

Dawid Podsiadło również zaskoczył swoich fanów. Okazuje się, że na licytację postanowił wystawić własnoręczne upieczenie sernika. Podsiadło upiecze sernik, a następnie zawiezie go w dowolne miejsce gratis. Licytacja dobiła właśnie 18 000! Sernik á la Podsiadło ma jednak szansę na dużo, dużo więcej. Do końca licytacji pozostało bowiem jeszcze 13 dni. 

 

Dawid Podsiadło zaprezentował swoje kulinarne umiejętności w programie “TeleZakupy Bambo” prowadzonym przez Klaudiusza  Ševkovića znanego z pierwszej edycji “Big Brothera”. 

 

Co ciekawe, w tym samym odcinku programu wystąpił Radek Kotarski,  który na WOŚP wystawił swoje Ferrari.  Pod odcinkiem, w którym Podsiadło prezentuje swój sernik, zostawił też zabawny komentarz zostawił. 

 

"Sernik Podsiadło od Podsiadły zmienił moje życie. Spłaciłem długi, pogodziłem się z sąsiadem i przestałem kraść ołówki z Ikei. Ty też możesz. Wystarczy, że wylicytujesz sernik już teraz. Tak, już teraz, a dostaniesz nie jeden, nie dwa, a trzy serniki. Polecam rodzinie oraz znajomym oraz wszystkim. Rafał." - napisał w komentarzu Radek Kotarski. 

 

Odcinek “Telezakupów Bambo” wraz z udziałem Dawida Podsiadło, Michała Kempy, Wojciecha Fiedorczuka i Radosława Kotarskiego możecie obejrzeć na YouTube. 

 

 

 

 

 

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną