Wystarczy jeden zabieg, aby pozbyć się cellulitu. Poznaj HIFU Scizer

Wystarczy jeden zabieg, aby pozbyć się cellulitu. Poznaj HIFU Scizer
27Sty

Cellulit, podobnie jak nadmiar tkanki tłuszczowej w niektórych partiach ciała, to największa zmora osób odchudzających się. Dieta i ćwiczenia nie zawsze wystarczają, aby zyskać proporcjonalną sylwetkę i gładką skórę. W takich sytuacjach warto swoje wysiłki wesprzeć skutecznym zabiegiem z kategorii HIFU. Scizer to jednorazowy zabieg, bardzo skuteczny w przypadku opornego cellulitu i miejscowej otyłości. Przeczytaj na czym polega ta innowacyjna terapia i jakich efektów możesz się po niej spodziewać.

Z jakimi problemami poradzi sobie Scizer?

Miejscowa otyłość to problemy z sylwetką, które dotyczą nie tylko osoby z nadwagą. Coraz więcej osób szczupłych, o prawidłowej masie ciała, deklaruje kumulowanie się tkanki tłuszczowej w niektórych miejscach. Osoby takie na pierwszy rzut oka wyglądają na bardzo szczupłe, lecz fałdki tłuszczu na ciele sprawiają, że nie czują się dobrze we własnej skórze i poszukują skutecznego sposobu na wymodelowanie sylwetki. Miejscowa otyłość często idzie w parze z cellulitem oraz wiotkością skóry. Z każdym z tych problemów może poradzić sobie zabieg Scizer.

Scizer – moc skoncentrowanych ultradźwięków

Scizer to zabieg z kategorii HIFU, czyli terapii opartych na technologii skoncentrowanych ultradźwięków. Urządzenie Scizer wyposażono w nowoczesną głowicę, która działa na obszarze 46 x 46 mm i głębokości 13 mm, co pozwala na szybkie, ale kontrolowane unicestwianie komórek tłuszczowych. Dzięki tym parametrom Scizer można zastosować do trwałej redukcji tkanki tłuszczowej i opornego cellulitu. Głowica wyposażona w skaner dystrybuuje impulsy równomiernie, „linia przy linii”, na tej samej głębokości, dlatego skóra po zabiegu pozostaje gładka i pozbawiona nierówności.

Wyjątkowość Scizera polega na tym, że mimo małej inwazyjności, wystarczy tylko jeden zabieg, aby osiągnąć oczekiwane efekty. Odpowiednio zaaplikowane, skoncentrowane ultradźwięki doskonale radzą sobie z oporną tkanką tłuszczową oraz zaawansowanymi postaciami cellulitu II-IV stopnia.

Całkowity efekt zabiegu nie jest jednak widoczny od razu po wyjściu z gabinetu. Zabiegi HIFU mają to do siebie, że ich działanie jest rozłożone w czasie. Zainicjowane procesy redukcji tkanki tłuszczowej i regeneracji skóry trwają przez 2-3 miesiące. Po tym czasie można zaobserwować optymalne efekty. Dzięki takiemu wydłużonemu działaniu, rezultaty wyszczuplania utrzymują się wyjątkowo długo.

Autorski zabieg antycellulitowy i ujędrniający

Eksperci z częstochowskiej i bydgoskiej Bieńkowscy Clinic, specjalizujący się w modelowaniu sylwetki przy pomocy technologii HIFU, poszli o krok dalej i opracowali unikalny program, będący połączeniem dwóch zabiegów - Scizer oraz Ultraformer III:

  1. W pierwszej kolejności wykonywany jest zabieg na cellulit i miejscową otyłość - Scizer. Ma on za zadanie wymodelowanie sylwetki, wyszczuplenie oraz wygładzenie nierówności.
  2. Po 2-3 miesiącach, kiedy efekty zabiegu Scizer osiągają najwyższy stopień, przychodzi czas na zastosowanie zabiegu ujędrniającego – Ultraformer III. Jest on zwieńczeniem terapii - skóra zostaje długotrwale wzmocniona.

Zalety terapii łączonej to nie tylko redukcja tkanki tłuszczowej, znaczne wygładzenie cellulitu i wyraźne wyszczuplenie ciała. Sylwetka wygląda naturalnie, pozbawiona jest jakichkolwiek dysproporcji, skóra jest idealnie gładka. Oba zabiegi są mało inwazyjne i nie powodują skutków ubocznych, nie wymagają nawet znieczulenia. Zastosowanie tych dwóch zabiegów HIFU po sobie zdecydowanie przedłuża czas utrzymywania się efektów terapii.

Więcej na temat zabiegu Scizer przeczytasz na stronie: https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/hifu-scizer-miejscowa-otylosc-cellulit/

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja