Szelągowska pochwaliła się choinką.Internauci zauważyli szczegół, który ich oburzył!

Szelągowska pochwaliła się choinką.Internauci zauważyli szczegół, który ich oburzył!
06Gru

Dorota Szelągowska znana jest z niezwykłego poczucia estetyki i oryginalnego gustu. Nie bez powodu urządza mieszkania Polakom i prowadzi popularny program telewizyjny z metamorfozami domu. Ostatnio postanowiła pochwalić się swoją choinką. Uwagę internautów przykuł jednak szczegół, który szybko został skrytykowany.

View this post on Instagram

ZIMA!!! ❤️❤️❤️

A post shared by Dorota Szelągowska (@dotindotin) on

Dorota Szelągowska, jak wielu z nas, już teraz przygotowuje swój dom na święta. Jednym z najważniejszych elementów bożonarodzeniowego wystroju jest oczywiście choinka. Dekoratorka postanowiła pokazać w swoich mediach społecznościowych zdjęcie swojej choinki i podzielić się swoim ulubionym wyglądem świątecznych drzewek.

Choinka wygląda imponująco, jednak wielu internautów zwróciło uwagę nie na to, jak jest udekorowana, ale na czym jest postawiona.

Złość widzów Doroty wzbudził fakt, że choinka stoi na stoliku, a zaraz pod nim znajduje się ogromny dywan ze zwierzęcej skóry. Dorota jeszcze nie odniosła się do tej krytyki, nie wiadomo więc, czy jest skóra prawdziwa, czy sztuczna.

-Jestem Pani fanką naprawdę, wszystko na tym zdjęciu pięknie, ładnie, oprócz jednego detalu… mianowicie dywanu. Robienie takich rzeczy jak dywany, ubrania, lub dodatki ze zwierząt powinny być surowo zabronione! – piszę jedna z oburzonych fanek.

Coraz częściej zdarza się, że internauci zwracają uwagę na objawy okrucieństwa wobec zwierząt. Szczególnie ci, którzy na co dzień są weganami. Z drugiej strony, coraz więcej osób ma już również dość promowania niejedzenia mięsa i nie noszenia futer.

A jakie jest Wasze zdanie? Dywan ze zwierzęcej skóry to ciekawa ozdoba pokoju, czy duża wpadka wizerunkowa?

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja