Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na gali z rodzicami Piotra


                    Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na gali z rodzicami Piotra
18Paź

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci swojego męża zniknęła z mediów. Nie pojawiła się na planie Big Brother 2, ani nie prowadziła żadnych innych projektów. 17 października pojawiła się jednak na gali Herbapolu z rodzicami swojego zmarłego męża.

Przed dwa miesiące prezenterka przeżywała żałobę. Raz jednak postanowiła napisać na swoim Instagramie post, w którym odniosła się do nieprawdziwych informacji na temat wypadku, które pojawiały się w niektórych mediach. Prasa rozpowszechniała plotki, jakoby Agnieszka Woźniak-Starak dowiedziała się o śmierci męża dopiero podczas powrotu do Warszawy, co okazało się kłamstwem. W innym poście prezenterka wyraziła również swoją wdzięczność za głosy wsparcia, jakie płyną do niej z całego kraju.

“Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję.

Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne.

View this post on Instagram

🌸💥 #spring #look #evening #makeup @semilac

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

17 października w Łazienkach Królewskich odbyła się jedenasta edycja gali Herbapol Esencja Natury. Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na niej wraz z rodzicami swojego zmarłego męża. Razem pozowali też na ściance. Jerzy Starak jest bowiem prezesem firmy Herbapol. Prezenterka ubrana była cała na czarno ze względu na żałobę.

Wypadek Piotra Woźniak-Staraka

Przypomnijmy, że Agnieszka Woźniak-Starak straciła męża w wypadku na jeziorze Kisajno 18 sierpnia 2019 roku. Producent filmowy wypadł z motorówki, którą płynął nocą wraz z koleżanką. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu, jednak Piotr nie miał tyle szczęścia. Poszukiwania trwały aż 5 dni. W końcu jednak znaleziono jego ciało. Przyczyną śmierci był uraz głowy. Woźniak-Starak musiał uderzyć się w nią po wpadnięciu do wody.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja