9 NIETYPOWYCH zastosowań lakieru do włosów! My też byliśmy zaskoczeni


                    9 NIETYPOWYCH zastosowań lakieru do włosów! My też byliśmy zaskoczeni
16Paź

Każda kobieta wie, jak używać lakieru do włosów. Na pewno? Otóż nie służy on jedynie do utrzymywania naszej fryzury na miejscu. Okazuje się, że niektóre z jego zastosowań mogą Cię zupełnie zaskoczyć.

Zdjęcie 9 NIETYPOWYCH zastosowań lakieru do włosów! My też byliśmy zaskoczeni #1

Brwi to też włosy

Lakier do włosów jest też świetny do brwi. Jeśli Twoje włoski są niesforne, spryskaj szczoteczkę do brwi lakierem i przeczesz. Nie ruszą się już z miejsca.

Zamek w kurtce

Jeśli zamek w Twojej kurtce nie chodzi zbyt dobrze, lakier może pomóc. Spryskaj zamek i poczekaj, aż wyschnie. Zostanie on utwardzony, dzięki czemu będzie zwyczajnie lepiej chodzić.

Plamy po makijażu

Podczas malowania niejednokrotnie zdarza nam się, że podkład kapnie na bluzkę. Takie plamy są najgorsze, często po wielu myciach nie schodzą. Przed wrzuceniem ubrania do pralki spryskaj plamę lakierem do włosów. Poczekaj, aż wyschnie i wypierz. Lakier może okazać się bardzo skuteczny w walce z zabrudzeniem.

Zdjęcie 9 NIETYPOWYCH zastosowań lakieru do włosów! My też byliśmy zaskoczeni #2

Rajstopy

Jeśli zrobiłaś oczko w rajstopach, spryskaj je lakierem. Nie będzie szło wyżej. Lakier też może świetnie konserwować rajstopy, nawet gdy nie zrobiłaś jeszcze żadnego oczka.

Igła

Jeśli nie możesz nawlec nitki na igłę, spryskaj jej koniec lakierem. Będzie sztywna, dzięki czemu z łatwością sobie poradzisz.

Świeży wygląd kwiatów

Kwiaty cięte szybko tracą swoją świeżość. Spryskaj je lakier, a pozostanie ona na dłużej. Lakier zakonserwuje liście i płatki i sprawi, że będą błyszczeć.

Prezenty

Jeśli masz coś do zapakowania, a nie masz pod ręką papieru prezentowego, to lakier przychodzi nam z ratunkiem. Owiń paczkę zwykłym papierem i spryskaj sprayem do włosów, będzie twardszy i błyszczący.

Lakier kontra muchy

Tych owadów nie lubi nikt. Są wyjątkowo upierdliwe, nie dają nam spać, a do tego roznoszą choroby. Muchy są na tyle szybkie, że niejednokrotnie ciężko trafić ja gazetą czy łapką. Lakier może w tym pomóc, rozpyl go w kierunku owada. To spowolni jego ruchy.

Buty

Dzięki spryskaniu lakierem do włosów, Twoje buty mogą lśnić przez długi czas. Umyj je, wypoleruj, a następnie spryskaj lakierem. Pamiętaj, aby przed tym były całkiem suche. Lakier ochroni je przed zabrudzeniami i sprawi, że będą się niesamowicie błyszczeć.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja