Taniec z Gwiazdami: Gimper odpowiada na zarzuty! Chciał przekupić widzów?

Taniec z Gwiazdami: Gimper odpowiada na zarzuty! Chciał przekupić widzów?
15Maj

Tomasz “Gimper” Działowy postanowił się odnieść do zarzutów. Oskarżony został o to, że chciał przekupić swoich widzów, by na niego głosowali. Wybuchła afera, do którą Gimper skomentował. Jak się tłumaczył?

Kontrowersje

Wiele osób zwróciło uwagę na fakt, że Gimper z odcinka na odcinek dostaje nieprzychylne oceny jury za swój taniec. Pomimo tego, Gimper dostał się do finału “Tańca z Gwiazdami” i ma szansę go wygrać.

Zdaniem widzów Gimper nadużywa swojej popularności

Okazało się, że Gimper poprosił swoich widzów na youtube o wysyłanie na niego SMS. Co obiecał w zamian? Otóż oświadczył, że jeśli będą na niego głosować, odblokuje ich na swojej grupie na Facebooku “Hajsownicy”, a nawet nagra diss na członków jury “Tańca z Gwiazdami”.Komentarz Gimpera

Media podchwyciły temat i zaczęły rozpisywać się o zarzutach wobec Gimpera. Nie pozostawił on tego bez komentarza. Na swoim InstaStory udostępnił oświadczenie w tej właśnie sprawie.

Gimper stwierdził, że spotkał go hejt, bo jako jedyny chce odwdzięczyć się swoim widzom za głosy czymś więcej, niż zwykłym “dziękuję”. Ma ze swoimi widzami bliższą relację, niż inni uczestnicy programu.

"Dowiaduję się, że gram nieczysto, oszukuję, stosuję przekupstwo. Nikt nie zabrania innym uczestnikom komunikacji ze swoimi fanami i niektórzy z nich to robili - normalna rzecz. Poszukajcie problemu w zasadach programu, bo gram zgodnie z nimi" - napisał.

Zasady programu z pewnością pozwalają na takie zachowanie. Czy gdyby było inaczej, Gimper wciąż by tańczył w “Tańcu z Gwiazdami”?

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ