Były uczestnik wrócił do Big Brother! Mieszkańcy domu w szoku

Były uczestnik wrócił do Big Brother! Mieszkańcy domu w szoku
13Maj

Kilka dni temu z programu Big Brother odeszła Justyna Żak wraz ze swoim chłopakiem Pawłem. Z tego względu w tym tygodniu żadna z nominowanych osób nie odpadła. Uczestnicy do ostatniej chwili nie mieli pojęcia, że głosowanie zostało odwołane. To jednak nie jedyna niespodzianka, która wczoraj na nich czekała.Po tym, jak uczestnicy domu Wielkiego Brata dowiedzieli się o odwołanym głosowaniu, nadszedł czas na kolejne nominacje. Głosy rozeszły się taki sposób, że w tym tygodniu mamy aż 5 nominowanych!

Największą ilość głosów otrzymała, jak zwykle, Kasia. Głosy, które prawdopodobnie powędrowałyby do Justyny, dostała właśnie ona.

Nominowani są:

Kasia - 6 głosów

Madzia - 2 głosy

Magda - 2 głosy

Radek - 2 głosy

Bartek - 2 głosy

Powrót uczestnika

Po nominacjach i zaskoczeniu, że aż pięciu uczestników jest nominowanych do odejścia, mieszkańcy wpadli w kolejny szok.

Paweł miał odbyć sparing bokserski z Olehiem. Do walki przygotować miał go Igor. Po odejściu Pawła konieczne było znalezienie zastępstwa. Stąd decyzja o powrocie Łukasza Darłaka. Nie wszyscy mieszkańcy ucieszyli się z jego powrotu. Miał on bowiem spory konflikt między innymi z Igorem i Radkiem, który zarzucał mu brak higieny i bałaganienie.

Jak myślicie, Łukasz ma jakieś szanse na wygranie z Olehiem? Proces przygotowywania Łukasza do walki przez Igora z pewnością będzie interesujący.

następna inspiracja
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja