IKEA - szykują się spore zmiany i będą testowane właśnie w Polsce!


          IKEA - szykują się spore zmiany i będą testowane właśnie w Polsce!
05Kwi

Ikea wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Jest jedną z tych sieci sklepów, które nie boją się dostosowywać do nowych trendów mających ułatwić życie konsumentom. Jeszcze w tym roku wejdzie w życie nowy projekt Ikei, a Polska będzie jednym z kluczowych jego testerów.

Zdjęcie IKEA - szykują się spore zmiany i będą testowane właśnie w Polsce! #1

Wypożyczanie mebli

Ikea planuje w tym roku ruszyć z nowym projektem, który zakłada wypożyczanie mebli! Polska, jako jeden z 4 krajów, będzie testować ten pomysł u siebie. Pozostałe kraje testowe to Holandia, Szwecja i Szwajcaria. Ikea planuje jednak, aby do 2021 roku leasing mebli objął aż 30 krajów.

Na czym polega wypożyczanie mebli?

Pomysł jest dość prosty, ale innowacyjny. Zamiast kupować meble, będziemy mogli je wypożyczyć i używać do momentu, kiedy nas się znudzą. Wtedy będziemy mogli zmienić swoje meble na inne, które są nowocześniejsze.

Co ciekawe, nie będzie konieczny cały demontaż mebli. Byłoby to uciążliwe szczególnie w przypadku kuchni. Zmienić można jedynie fronty mebli i układ szafek, a pomieszczenie będzie wydawać się zupełnie odnowione. Proste, prawda?


Zdjęcie IKEA - szykują się spore zmiany i będą testowane właśnie w Polsce! #2

Kto na tym skorzysta?

-Ta koncepcja idealnie sprawdzi się w przypadku osób, którym nie opłaca się na razie inwestowanie w meble. Mowa na przykład o osobach planujących przeprowadzkę lub wynajmujących mieszkanie.

-Jest to również ciekawa opcja dla właścicieli salonów usługowych - na przykład salonów kosmetycznych, czy kawiarni, które lubią odświeżać wygląd swoich pomieszczeń.

-Z pewnością skorzystają z tego także osoby, które lubią zmieniać wygląd swoich mieszkań i szybko się nudzą opatrzonymi meblami.

Co sądzicie o tym pomyśle. Skorzystalibyście z takiej opcji?

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja