Maciej wyrzucony z domu Wielkiego Brata! Nie uwierzycie co zrobił…

Maciej wyrzucony z domu Wielkiego Brata! Nie uwierzycie  co zrobił…
01Kwi

Po zakończeniu wczorajszego Big Brother Arena emocje sięgnęły zenitu. Podczas niedzielnych nominacji do opuszczenia domu Wielkiego Brata największą ilość głosów otrzymała Karolina i Maciej. W konsekwencji Maciejowi puściły nerwy.

Maciej złamał regulamin

Maciej, który od początku trzyma się z Karoliną, zdradził jej, o czym rozmawiał w pokoju Wielkiego Brata. Co ciekawe, kiedy regulamin złamała Justyna, Maciej jako pierwszy “święty” postanowił prawić jej kazanie.

Podczas rozmowy z Karoliną, Maciej posunął się zdecydowanie za daleko. Zdradził o czym rozmawiał z Wielkim Bratem. Czarę goryczy przelała jednak jego agresywna deklaracja.Groził pobiciem!

Maciej groził również, że po wyjściu z domu Wielkiego Brata pobije Łukasza!

"Rozk**wię mu łeb. Naprawdę, jak go spotkam na jakimś finale, wyj**ię mu w ryj" - zapowiedział.

Karolina, jak to Karolina, przyklaskiwała Maciejowi w jego groźbach.

"W poniedziałek rano, w związku z wielokrotnym złamaniem regulaminu przez Macieja Borowicza, Wielki Brat zdecydował, że uczestnik w trybie natychmiastowym musi opuścić program. Decyzja Wielkiego Brata była stanowcza i nieodwracalna".

"Po wczorajszym programie na żywo, Maciej po raz kolejny złamał regulamin. Rozmawiał z domownikami na temat tego, co działo się w pokoju zwierzeń oraz wygłaszał agresywne i wulgarne komentarze pod adresem innych uczestników programu" - poinformował TVN.

Zmiana nominowanych

W związku z odejściem Macieja zmieniła się lista nominowanych do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Od teraz głosować można na jedną z trzech osób: Łukasza, Justynę oraz Karolinę.

Co wydarzyło się wczorajszego wieczora w domu Wielkiego Brata? Dowiemy się dzisiaj o 20:00 na TVN7.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja