Zrób to sama

GENIALNY trik do auta! Potrzebujesz jedynie zwykłego spinacza!

Emila

March 30, 2019, 6:33 p.m.

GENIALNY trik do auta! Potrzebujesz jedynie zwykłego spinacza!

Kto nie lubi, kiedy podczas jazdy samochodem możemy czuć nasz ulubiony zapach? To sama przyjemność! Szczególnie jeśli mamy dość kupnych odświeżaczy powietrza, których zapach nie bardzo przypada nam do gustu. Teraz możesz sam przygotować odświeżacz, który odda twój ulubiony zapach!

Czyszczenie

Aby w samochodzie można było czuć piękny zapach, to przede wszystkim musimy zadbać o czystość samochodu. Na samym początku należy pozbyć się wszystkich elementów, które mogą ewentualnie wydzielać nieprzyjemny zapach. Jeśli w samochodzie nadal wyczuwalny jest mdły zapach, to prawdopodobnie jest to wina wilgoci i roztoczy, które znajdują się w tapicerce. Dodatkowo w klimatyzacji znajduje się wiele bakterii i wirusów, które również wpływają na jakość powietrza oraz zapach.

Bez względu na to, jaki odświeżacz stosujemy, w samochodzie nadal będzie nieprzyjemnie, jeśli nie postaramy się o usunięcie źródła brzydkiego zapachu.

Zdjęcie Chcesz, aby w aucie było czuć twój ulubiony zapach? Potrzebujesz do tego jedynie spinacza! #1

Własny odświeżacz powietrza

Marzysz, aby w samochodzie był wyczuwalny twój ulubiony zapach? Jedyne co potrzebujesz, to ulubioną perfumę lub olejek eteryczny oraz drewniany spinacz do prania!

Jak to zrobić? Wystarczy, że na każdą ze stron spinacza naniesiemy kilka kropli ulubionego zapachu i pozostawimy na chwilę do wyschnięcia. Upewnij się, że cały spinacz jest przesiąknięty zapachem. Następnie przypnij go do wentylacji w samochodzie i gotowe!

Zdjęcie Chcesz, aby w aucie było czuć twój ulubiony zapach? Potrzebujesz do tego jedynie spinacza! #2

Teraz za każdym razem po włączeniu wentylacji możesz cieszyć się swoim ulubionym zapachem, a jazda stanie się przyjemniejsza!