Kontrowersyjny trend w podróżach poślubnych! Nie każdemu się spodoba.

Kontrowersyjny trend w podróżach poślubnych! Nie każdemu się spodoba.

Podróże poślubne są piękną tradycją i niezapomnianym przeżyciem, którym nowożeńcy lubią się dzielić. Jednak rok 2019 przyniesie ze sobą kolejny ciekawy trend.

Zdjęcie Kontrowersyjny trend w podróżach poślubnych! Nie każdemu się spodoba. #1


Większość młodych par już na etapie narzeczeństwa planuje przyszłą podróż poślubną. Jest ona możliwością odreagowania stresu – nie oszukujmy się: dla wielu osób ślub bywa stresującym wydarzeniem. Podróż poślubna jest też formą wakacji, które mogą być jednymi z najpiękniejszych w życiu.

Czym jest solomoon ?

Solomoon hitem 2019 roku. Jak możecie się domyślić, jego nazwa ma nawiązanie do terminu honeymoon. Jednak jest to zupełnie coś innego. Otóż w tym roku króluje podróż poślubna w wersji solo- czyli bez towarzystwa wybranka naszego życia. Zasada jest prosta: wybierasz się w zagraniczną podróż z mnóstwem atrakcji, często zarezerwowanych dla nowożeńców. Jednak nie zawsze, ten sposób podróżowania staje się coraz popularniejszych wśród osób niebędących w związkach, które lubią samotne wycieczki.

Zdjęcie Kontrowersyjny trend w podróżach poślubnych! Nie każdemu się spodoba. #2

Solomoon brzmi trochę jak próba rozdzielenia świeżo upieczonych małżonków. Jednak tak nie jest. Ten sposób samotnego podróżowania zyskuje coraz większą popularność, a jej celem jest możliwość spędzenia czasu oddzielnie, zanim wyruszy się we wspólną podróż zwaną życiem.

I choć oferta skierowana jest dla nowożeńców, korzystają z niej również ludzie, którzy od wielu lat są w związkach. Solomoon jest sposobem podróżowania, dzięki któremu pary z dużym stażem mogą wyjechać, odpocząć od codziennej rutyny a przede wszystkim zatęsknić.

Natalia

true

Polecane