Wygrała MILION w milionerach! Jak brzmiało ostatnie pytanie? Kim jest Pani Kasia?

Wygrała MILION w milionerach! Jak brzmiało ostatnie pytanie? Kim jest Pani Kasia?
15Mar

Często pewnie zdarza wam się oglądać “Milionerów” i mieć przeczucie, że wygralibyście milion bez żadnego problemu. Nie ulega wątpliwości, że pytania w tej edycji są dużo łatwiejsze, niż pytania z poprzednich lat. Jednak sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy już tam siedzimy - stres, publiczność, kamery i sam Hubert Urbański z pewnością nie ułatwia sprawy.

Nie przeszkadzało to jednak wczorajszej uczestniczce, dla której pytanie za milion nie było żadnym problemem!Wczoraj w “Milionerach” po raz trzeci w historii polskiej edycji tego programu rozbito bank! Pierwszym zwycięzcą tej okrągłej sumy był Krzysztof Wójcik w 2010. Podczas pytania za milion, Krzysztof musiał odpowiedzieć, na jakim instrumencie gra Czesław Mozil. Drugą szczęściarą jest Maria Romanek, która w 2018 wygrała milion, ponieważ potrafiła rozwiązać dość proste matematyczne zadanie.

Wczoraj na pytanie za milion poprawnie odpowiedziała pani Kasia Kant-Wysocka. Jej pytanie, podobnie jak pytania poprzednich milionerów było nieco podchwytliwe, jednak dość proste w porównaniu do pytań, które padały wcześniej w trakcie gry.

Mogło ono jednak stworzyć spory problem osobom, które nigdy nie miały do czynienia z religią katolicką. Takich osób w naszym kraju jest jednak niewiele.

Kim jest pani Kasia?

Kasia mieszka w Gdańsku i pracuje w marketingu. Jest absolwentką filologii klasycznej, jednak w swoim zawodzie nie mogła znaleźć pracy. Prywatnie jest natomiast miłośniczką kultury antycznej. Czy jej doświadczenie pomogło zaznaczyć poprawną odpowiedź?

PYTANIE ZA MILION

Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest:

  1. a) Wniebowzięcie Matki Bożej
  2. b) Zmartwychwstanie Jezusa
  3. c) śmierć Jezusa na krzyżu
  4. d) zesłanie Ducha Świętego

Pani Kasia nie musiała się długo zastanawiać, aby zaryzykować. Pomimo tego, że nie była pewna swojej odpowiedzi, a mężowi obiecała, iż ryzykować w takiej sytuacji nie będzie, postanowiła zaznaczyć odpowiedź C.

Przeprowadziła kilka prostych analiz i stwierdziła, że 3 z 4 odpowiedzi mówią o pozytywnym zdarzeniu, natomiast jedną odpowiedź zdecydowanie przypisałaby do zdarzeń negatywnych. Ustaliła więc, że odpowiedź C nie jest tajemnicą chwalebną, ale raczej bolesną.

Nie zastanawiając się długo, Pani Kasia zaznaczyła poprawną odpowiedź i jako trzecia osoba w historii polskiej edycji “Milionerów” wygrała okrągły milion!

Gratulujemy Pani Kasi wygranej i czekamy na kolejnych zwycięzców!

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ