NOWY internetowy CHALLENGE! Nie każdy dałby radę to zrobić

NOWY internetowy CHALLENGE! Nie każdy dałby radę to zrobić
13Mar

W internecie co jakiś czas pojawiają się coraz to nowe wyzwania. Zaczęło się od picia piwa na raz, nagrywania tego i nominowania kolejnych osób do wykonania zadania. Popularność zdobyło również wylewanie sobie kubła zimnej wody na głowę. Ostatnio mamy do czynienia też z rzucaniem dziecku serem w twarz… co wzbudza spore kontrowersje. Wszystkie te wyzwania nie warte były jednak naśladowania. Do teraz, ponieważ ktoś wpadł na najlepszy challenge na świecie!Mowa o #Trashchallenge

Czym jest Trash Challenge?

Trash Challenge to wyzwanie polegające na zrobieniu sobie zdjęcie w bardzo zanieczyszczonym śmieciami miejscu. Następnie robimy sobie kolejne zdjęcie, kiedy już posprzątamy to miejsce:

W zabawie biorą udział ludzie z całego świata! Sprzątają plaże, parki, lasy, a nawet podwórka.

Wystarczą dobre chęci i aparat, aby zrobić coś pożytecznego i przy okazji być trendy.

Jak wziąć udział w zabawie?

Trash Challenge jest teraz bardzo modne. Biorą w nim udział młodzi, starzy, kobiety, mężczyźni i dzieci. Warto więc pójść za ciosem i też spróbować.

Musisz udać się w zaśmiecone miejsce, najlepiej na łonie natury. Weź ze sobą znajomych - będzie raźniej! Zrób sobie zdjęcie na tle zanieczyszczonego miejsca, a następnie zrób kolejne zdjęcie po jego wysprzątaniu.

Zestaw dwa zdjęcia i umieść je na Instagramie. Dopisz hasztagi: #trashchallenge, #trashtag, #Trashtagchallenge. Możesz dodać również opis lokalizacji, aby oglądający wiedzieli coś na temat miejsca, które zyskało nowe życie.


Taki challenge z pewnością jest w stanie zwiększyć świadomość ludzi na temat konieczności dbania o środowisko. Zwraca też uwagę na to, jak ludzka głupota potrafi zniszczyć piękne miejsca na naszej planecie.

To jak, dacie radę?następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja