Jasnowidz Jackowski znów szokuje swoimi czarnymi wizjami! Nowa kontrowersyjna przepowiednia!

Jasnowidz Jackowski znów szokuje swoimi czarnymi wizjami! Nowa kontrowersyjna przepowiednia!
05Mar

Krzysztof Jackowski jest jedną z najpopularniejszych osób dzielących się swoimi wizjami i przeczuciami publicznie. Niejednokrotnie pomagał policji w rozwiązywaniu trudnych spraw kryminalnych i dzięki temu jego wizje zyskały na wiarygodności. Swoją intuicję najczęściej wykorzystywał pomagając policji w odnalezieniu zaginionych osób, jednak od czasu do czasu dzieli się publicznie wizjami dotyczącymi innych poważnych spraw.

Zdjęcie Jasnowidz Jackowski znów szokuje swoimi czarnymi wizjami! #1

Tym razem, podczas swojej transmisji na żywo, Jackowski zaniepokoił wiele osób. Według niego przyszłość maluje się w czarnych barwach.

Jego zdaniem obecne konflikty w Europie i Azji nabiorą rozpędu i zrobi się o wiele bardziej niebezpiecznie. Ucierpią nie tylko walczące ze sobą wojska, czy grupy społeczne, ale też niewinni cywile. Początek pogorszenia się sytuacji Krzysztof Jackowski przewiduje na jesień tego roku.

Co ciekawe, Krzysztof Jackowski sprecyzował swoje wizje. Jego zdaniem konflikt mocno zaostrzy się pomiędzy USA a Turcją.

  • "Jeżeli tak się stanie, należy bardzo się temu przyglądać, ponieważ od tego konfliktu - a może z tym ten konflikt będzie związany - zaczną się jakieś działania wojenne na Bliskim Wschodzie. Nie do końca może chodzić tutaj o Syrię. Może o Iran, a może o jeszcze o inną sytuację."

  • "Wydarzy się masakra. Będzie się mówiło o sowie "masakra". Przypomina mi to moje odczucie z grudnia ubiegłego roku. Powiedziałem wtedy, że będzie mówiło się o jakimś regionie w świecie lub państwie - nie wiem gdzie - że będzie to sytuacja beznadziejna. Teraz mi się kojarzy słowo "masakra"." - mówił Krzysztof Jackowski w filmie poniżej.

Co o tym sądzicie? Czy wierzycie w „moc” Krzysztofa Jackowskiego? Niektórzy zarzucają mu manipulację, ogólniki i bazowanie na tym, co każdy już wie. Inni jednak za przejaw jego wiarygodności uznają dokumenty, które znajdują się w policyjnych archiwach, a które wskazują na to, że faktycznie jego przeczucia pomogły w rozwiązaniu kilku spraw. A jakie jest wasze zdanie?

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja