Kim naprawdę jest Sławomir? Nowe informacje – fani wbici w fotel!

Kim naprawdę jest Sławomir? Nowe informacje – fani wbici w fotel!


Sławomir od jakiegoś czasu bije rekordy popularności. „Miłość w Zakopanem” okazał się hitem, który już chyba każdy zna. Sławomir, prawdopodobnie jako pierwszy artysta wystąpił też na dwóch imprezach sylwestrowych tego samego wieczoru: w Polsacie i TVP. Okazuje się jednak, że nie wiedzieliśmy o nim wszystkiego, a nowe informacje mogą sprawić, że jego twórczość przestanie być tak doceniana.

Zdjęcie Kim naprawdę jest Sławomir? Nowe informacje – fani wbici w fotel! #1
Źródło:https://www.instagram.com/p/Bp7ho-rh74x/


Na you tube pojawił się filmik, z którego wynika, że Sławomir nie zawsze opisuje swoje życie zgodnie ze stanem faktycznym. Jak przekonywał, swoją karierę muzyczną zaczął w USA, gdzie rozkochał w sobie tamtejszą Polonię, a swoją żonę poznał w amerykańskim barze, gdzie była kelnerką. Jak się domyślacie, historia ta jest zmyślona.Sławomir z wykształcenia jest aktorem. Mogliśmy go zobaczyć m.in. w filmach takich jak: „Karol. Człowiek, który został papieżem”, „33 sceny z życia”, „Pod Mocnym Aniołem”, i serialach „Hotel 52”, „Czas honoru”, „Prawo Agaty”, „Blondynka”, „Ojciec Mateusz” czy „Świat według Kiepskich”.Swoją żonę poznał na studiach. Jednak taka „zwykła” historia miłości z pewnością nie sprzedałaby się tak dobrze, jak romantyczne poznanie w barze.

Zdjęcie Kim naprawdę jest Sławomir? Nowe informacje – fani wbici w fotel! #2
Źródło:https://www.instagram.com/p/BpOcE0QCsYA/Postać Sławomira została wymyślona, ale przez kogoś innegoJak słyszymy w filmie, Sławomir to dzieło jego samego, Tymona Tymańskiego i Piotra Kędzierskiego. „Rock polo” to gatunek wymyślony przez Tymańskiego, a sławne powitanie „Część, tu Sławomir” to pomysł Kędzierskiego. Panowie to przyjaciele Sławomira, którzy odpowiadają za jego sceniczny wizerunek.Dla jego fanów te informacje mogą być rozczarowujące. Wiele osób wierzy bowiem, że wizerunki popularnych gwiazd to po prostu ich wspaniała osobowość i charyzma. Coraz częściej jednak możemy się przekonać, że za stylem, muzyką, wyglądem i sposobem bycia zazwyczaj stoi sztab ludzi.

true

Polecane