Gliński przerywa wywiad w RMF FM i wychodzi! "Pan wie, dlaczego nie odpowiem na to pytanie"

Gliński przerywa wywiad w RMF FM i  wychodzi! "Pan wie, dlaczego nie odpowiem na to pytanie"
24Sty

Dziś w RMF FM gościem Roberta Mazurka był szef resortu kultury – Piotr Gliński. Rozmowa poszła jednak w kierunku, którego nie życzył sobie Gliński. Postanowił więc opuścić studio nagraniowe w trakcie audycji.

Glińksi przed nagraniem powiedział Mazurkowi, że nie będzie rozmawiał o sprawach Gdańska, ponieważ minęło zbyt mało czasu od śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Robert Mazurek jednak postanowił poruszyć temat spraw dotyczących tego miasta.

Zdjęcie Gliński przerywa wywiad w RMF FM i  wychodzi! "Pan wie, dlaczego nie odpowiem na to pytanie" #1
Źródło:https://pl.wikipedia.org/wiki/Piotr_Gli%C5%84ski#/media/File:Piotr_Gli%C5%84ski_Sejm_2015.JPG

"W czerwcu ubiegłego roku obiecał pan Europejskiemu Centrum Solidarności w Gdańsku dotację w wysokości 7 milionów złotych, w październiku się pan rozmyślił i stwierdził, że da tylko 4 miliony złotych. Czy powodem jest, jak mówicie, polityczne zaangażowanie ECS-u?" - zapytał prowadzący.

"Pan wie, dlaczego nie odpowiem na to pytanie. [,,,] Mówiłem panu także przed rozmową tutaj... Nie będę mówił o sprawach Gdańska w związku ze śmiercią prezydenta Adamowicza... Jeszcze dwa tygodnie nie minęły od tych dramatycznych wydarzeń" - odpowiedział Gliński.

Mazurek zaznaczył jednak, że to pytanie nie ma nic wspólnego z tym, co spotkało Pawła Adamowicza.

"Nie rozmawiamy o słowach tych obłąkanych ludzi, którzy oskarżają pana o całe zło tego świata. Ja pana pytam o prostą decyzję budżetową. Obiecaliście 7 milionów, daliście 4" - powiedział Robert Mazurek.


Ten argument nie przekonał jednak Glińskiego, który odpiął mikrofon i wyszedł ze studia.

Zobacz całą sytuację na nagraniuTUTAJ.
następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja