Co nas czeka w 8 sezonie Gry o Tron? Sophie Turner (Sansa) komentuje!

Co nas czeka w 8 sezonie Gry o Tron? Sophie Turner (Sansa) komentuje!
22Sty

Większość fanów serialu „Gra o tron” z pewnością widziała już zwiastun najnowszego sezonu. W zwiastunie wiele się dzieje, ale czy aby na pewno tego możemy spodziewać się w kolejnych odcinkach? Sophie Turner, która wciela się w rolę Sansy zdradziła ciekawą informację.

Zdjęcie Co nas czeka w 8 sezonie Gry o Tron? Sophie Turner (Sansa) komentuje! #1

W zwiastunie pokazanych jest wiele ciekawych scen, z których można wyciągnąć naprawdę wiele wniosków i spekulacji. Sophie Turner jednak wyznała, że nie ma on prawie nic wspólnego z fabułą w nadchodzących odcinkach.

Być może nie zdradziła wiele, ale dzięki temu, co powiedziała możemy być pewni, że kolejny sezon tego serialu nas zaskoczy.

Pomimo tego, że Sophie zdradziła, iż zwiastun zdradza niewiele fabuły, kilku rzeczy możemy być pewni.

Zdjęcie Co nas czeka w 8 sezonie Gry o Tron? Sophie Turner (Sansa) komentuje! #2

W kolejnym i ostatnim już sezonie Gry o Tron czeka nas wielka wojna między żywymi a nieumarłymi. Wiemy też, że ta wojna będzie jedną z największych jaką dotąd oglądaliśmy na ekranach. Ma bowiem zająć cały odcinek. Z pewnością pożegnamy się również z wieloma bohaterami, którym jakimś cudem udało się dotrwać do finałowego sezonu – podobno zobaczymy naprawdę krwawą jatkę.

Wątkiem, który może przewodzić kolejnemu sezonowi Gry o Tron może być również pochodzenie Jona Snowa. Mieszkanka krwi Targaryenów i Starków z pewnością będzie szeroko omawiana.

A co wy sądzicie? Macie jakieś podejrzenia dotyczące fabuły kolejnego sezonu Gry o Tron?

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja