Wielki powrót Roberta Janowskiego! W jakim programie go zobaczymy?

Wielki powrót Roberta Janowskiego! W jakim programie go zobaczymy?
20Sty

Według portalu Wirtualnemedia.pl już niebawem były prowadzący „Jaka to melodia” szykuje powrót do telewizji! Jakiego formatu ma być nowy program Janowskiego oraz w jakiej stacji będzie emitowany?

Zdjęcie Wielki powrót Roberta Janowskiego! W jakim programie go zobaczymy? #1
Źródło: https://www.instagram.com/p/Bm6yMZIHnRm/

Robert Janowski poznał się widzom jako prowadzący teleturniej muzyczny „Jaka to melodia”, który emitowany był na antenie programu TVP. We wrześniu ubiegłego roku, po ponad 20 latach prezenter nie wyraził zgody na nową formułę programu, więc postanowił opuścić program oraz rozstał się z TVP. Dla wielu fanów była to sytuacja niewyobrażalna, teleturniej bez wątpienia kojarzył się nie tylko z twarzą Janowskiego, ale przede wszystkim jego głosem. Jego zastępcą został Norbi. Od czasu zmiany prowadzącego wyniki oglądalności teleturnieju spadły. Nowa formuła programu niezbyt podoba się widzom.

Robert Janowski jednak już dawno „otarł łzy” i nie rozpacza po rozstaniu z Telewizją Polską. Jak wyniki z informacji portalu Wirtualnemedia, były prezenter „Jaka to Melodia” ma powrócić do telewizji, być może, że już wiosną tego roku. Wiadomo, że nowy program będzie również formatem muzycznym, którego gospodarzem ma być Janowski. W programie na pewno usłyszymy piękny głos Roberta, bo prezenter będzie śpiewał i wzruszał, podobnie jak robił to w „Jaka to melodia”. Monika Janowska, żona i zarazem menadżerka Roberta, nie chciała zdradzić na jakim kanale zobaczymy jej męża. Jednego można się domyślić, że nowa stacja Janowskiego planuje stworzyć konkurencyjny program do teleturnieju muzycznego TVP.

Zdjęcie Wielki powrót Roberta Janowskiego! W jakim programie go zobaczymy? #2
Źródło: https://www.instagram.com/p/BpFucJWFlWl/

Konkretny termin emisji nie jest jeszcze znany. Finał rozmów Janowskich z producentem nowego programu już powoli dobiega końca, więc być może w najbliższym czasie poznamy więcej szczegółów.

"Dokładny termin zależy od wszystkich zainteresowanych m.in. od producenta show, ale też od stacji telewizyjnej. Jeśli uda się na dniach spiąć wszystko - wystartujemy wiosną. Najpóźniej jednak w jesiennej ramówce" – informuje Janowska.

Póki co Janowskiego możemy posłuchać w radiu Pogoda, gdzie prowadzi audycję „Najpiękniejsze melodie”.

Zdjęcie Wielki powrót Roberta Janowskiego! W jakim programie go zobaczymy? #3
Źródło: https://www.instagram.com/p/BnMv8ClHngV/

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ