Po 10 latach związku Anna Mucha rozstała się z Marcelem Sorą!

Po 10 latach związku Anna Mucha rozstała się z Marcelem Sorą!
15Sty

Pierwsze plotki na temat rozstania słynnej aktorki i jej wieloletniego partnera, krążyły już jesienią ubiegłego roku. Ostatecznie do rozpadu związku miało dojść pod koniec roku, po 10 wspólnie spędzonych latach. Co było przyczyną rozstania i jakie stosunki utrzymują byli partnerzy?

Zdjęcie Po 10 latach związku Anna Mucha rozstała się z Marcelem Sorą! #1
Żródło: https://www.instagram.com/p/BqQIry9HGuO/

Ania i Marcel byli parą ponad 10 lat. Doczekali się dwójki dzieci- córki Stefanii i syna Teodora. Poznali się na planie programu „Jak oni śpiewają”. Mucha była tam uczestniczką, a Sora pracował przy produkcji show. Uchodzili za jedną z najbardziej dobranych par w polskim show- biznesie.

Pilnie strzegli swojej prywatności i wielokrotnie odmawiali komentowania życia osobistego. Ich rodzina była brana za wzór. Co więc się stało?

Jak twierdzi jeden z magazynów, para rozstała się pod koniec minionego roku. Żadne z byłych partnerów nie pokusiło się o zamieszczenie oficjalnej informacji o rozstaniu. Para milczała ze względu na dzieci, których dobro jest dla nich najważniejsze. Jakiś czas temu, Mucha zapytana o relacje z partnerem, zbyła dziennikarzy mówiąc: „Nie rozmawiam o moim życiu prywatnym”.

Zdjęcie Po 10 latach związku Anna Mucha rozstała się z Marcelem Sorą! #2
Żródło: https://www.instagram.com/p/BjHEtRklQxX/

Jak udało się ustalić, Ania wraz z dziećmi nadal mieszkają na warszawskiej Ochocie, natomiast Marcel wynająć apartament w centrum Warszawy.

Byli partnerzy utrzymują przyjazne stosunki, spotykają się na wspólnych obiadach, wszystko oczywiście dla dzieci, by zbyt mocno nie odczuły rozstania rodziców.

Czy jest jeszcze szansa na powrót pary?

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ