Schudł 7 kg w 30 dni! Żywił się w McDonald's!

Schudł 7 kg w 30 dni! Żywił się w McDonald's!
12Sty

Bez wątpienia posiłki serwowane w najpopularniejszym fastfoodzie nie należą do zdrowych i wartościowych. Zawierają bardzo dużo tłuszczu i cukrów. Wydawać, by się mogło, że stołując się w Mcdonald’s, po miesiącu będziemy ważyć kilka kilo więcej. Sprawdził to kulturysta Ryan Williams. Przez 30 dni jadł w fastfoodzie i przez ten czas… sporo schudł! Jak to możliwe?

Zdjęcie Schudł 7 kg w 30 dni! Żywił się w McDonald's! #1
Źródło: https://www.instagram.com/p/Bo6cKrnhc06/

Jakiś czas temu Morgan Spurlock chcąc udowodnić negatywny wpływ fastfoodów na zdrowie, podjął się wyzwania i przez miesiąc jadł tylko w McDonaldzie. Po tym czasie przytył 11 kg. To nie jedyny skutek uboczny. Dodatkowo Morgan gorzej się czuł, wzrósł mu cholesterol i miewał palpitacje serca. Jego kondycja wiele pozostawiała do życzenia. Chcąc przestrzec innych stworzył dokument „Super Size Me”, w którym przedstawia cały eksperyment.

Ryan Williams miał odwrotne intencje i chciał pokazać, że posiłki z fastfoodów nie są takie złe. Codziennie jadł w McDonald, ale uważał na bilans kaloryczny oraz w ciągu dnia godzinę poświęcał na ćwiczenia na siłowni. Dbał również o różnorodność spożywanych dań w fastfoodzie. Po 30 dniach eksperymentu okazało się, że kulturysta schudł aż 7 kg! Ale to nie wszystko! Poziom tkanki tłuszczowej w jego organizmie zmniejszył się z 11% do 7,6 %!

Zdjęcie Schudł 7 kg w 30 dni! Żywił się w McDonald's! #2
Źródło: https://www.instagram.com/p/Bpu7WFin4_h/

Skąd zatem różnica w wynikach obu tych mężczyzn?

Otóż Williams dbał o odpowiedni bilans kaloryczny i dziennie nie przekraczał 2500 kalorii oraz godzinę dziennie spędzał na treningach. Natomiast Spurlock nie ćwiczył i jego dzienna poracja kalorii wynosiła 5000.

Zdjęcie Schudł 7 kg w 30 dni! Żywił się w McDonald's! #3
Żródło: https://www.instagram.com/p/BrBRaT1HHU0/

Jednak trzeba przyznać, ze na dłuższą metę żywienie się w fastfoodach nie przynosi żadnej korzyści dla organizmu. Najważniejsze jest, by dieta była zbilansowana i pełnowartościowa.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja