Wojciechowska zmieniła imię! Jak się naprawdę nazywa?

Wojciechowska zmieniła imię! Jak się naprawdę nazywa?
07Sty

Martyna Wojciechowska jest nie tylko znana w Polsce, ale również poza granicami naszego państwa. Dziennikarka i podróżniczka. Nie lubi dzielić się swoim prywatnym życiem, a więc wiemy tylko tyle, na co ona sama pozwala – jak na przykład fakt, że Wojciechowska zmieniła imię! Mało kto o tym wiedział, że dziennikarka nie posługiwała się swoim prawdziwym imieniem przez ten cały czas. Na swoim profilu na Instagramie potwierdziła, że w końcu oficjalnie jej imię brzmi Martyna, a więc jak wcześniej nazywała się dziennikarka?

Do tej pory to Marta Eliza podróżowała na krańce świata, od teraz będzie ORYGINALNA MARTYNA.
Zamieniłam „opiekunkę ogniska domowego” (znaczenie imienia Marta z języka aramejskiego) na „wojowniczkę” (imię Martyna pochodzi od Marsa, boga wojny). To imię wybrało mnie wiele lat temu, jeszcze kiedy byłam dzieckiem, a teraz, po 45 latach postanowiłam to nareszcie sformalizować! Co za ulga! - możemy przeczytać w opisie zdjęcia

Zdjęcie Wojciechowska zmieniła imię! Jak się naprawdę nazywa? #1
https://www.instagram.com/p/BsU6BPwA1Nz/

Legitymacja szkolna

To nie pierwsza sytuacja, w której mowa jest o prawdziwym imieniu Martyny Wojciechowskiej. 1 czerwca 2017 roku dziennikarka podzieliła się zdjęciem swojej legitymacji szkolnej, na której dokładnie widać prawdziwe imię kobiety.

Zobaczcie co znalazłam! 1981 rok, moja legitymacja z Pałacu Młodzieży. Wtedy większość czasu spędzałam na treningach... gimnastyki artystycznej. Serio! Cudowny, szczęśliwy i beztroski czas – czytamy w opisie

Zdjęcie Wojciechowska zmieniła imię! Jak się naprawdę nazywa? #2
https://www.instagram.com/p/BUz7z-nlxyB/

Teraz jednak Wojciechowska już formalnie może posługiwać się imieniem, które dla siebie wybrała. W końcu ważne jest, aby żyć w zgodzie z samym sobą.

Źródło zdjęć:

https://www.instagram.com/p/BUz7z-nlxyB/

https://www.instagram.com/p/BsU6BPwA1Nz/

https://www.instagram.com/p/BqXuiR9g9vy/

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja