Miłość w 2019 roku – co mówi Twój horoskop?


          Miłość w 2019 roku – co mówi Twój horoskop?
05Sty

Miłość 2019 – co mówi Twój horoskop?

Bliźnięta

Bliźnięta są trudne we współżyciu, jednak odrobina cierpliwości sprawi, że poczują się bezpiecznie i otworzą się na związek i miłość. W 2019 roku bliźnięta staną się również o wiele bardziej romantyczne, niż dotychczas.

Zdjęcie Miłość w 2019 roku – co mówi Twój horoskop? #1

Lew

Lew powinien bardziej kupić się na swoim związku w 2019 roku. Inaczej może się to źle skończyć. Lwy w tym roku będą pokazywać pazury, co może doprowadzić do rozpadu nawet długiego i mocnego związku.

Wodnik

Wodnik wprowadza do domowego zacisza przyjemną rodzinną atmosferę. Czasami są jednak nieobecne i nie są w stanie otworzyć się na partnera. W 2019 roku może okazać się, że „bujanie w obłokach” wodnika sprawi, że w związku pojawią się problemy.

Ryby

Każdy, kto zna kogoś spod tego znaku zodiaku wie, że jest to osoba nadwrażliwa. Zbytnia emocjonalność ryb sprawia, że naprawdę ciężko się z nimi żyje. Na początku związku można wykazać się wyrozumiałością, ale ileż można. Ryby, aby ich związek się udał, muszą nabrać dystansu do siebie i do życia.

Baran

Rok 2019 będzie kusił Barana do zmian, co może skończyć się rozpadem związku. Barany będą przewrażliwione na punkcie równości w związku i mogą uznać, że są wykorzystywane. Będą też kalkulować korzyści, jakie płyną z obecnego związku.

Zdjęcie Miłość w 2019 roku – co mówi Twój horoskop? #2

Byk

Byk w 2019 nie powinien podejmować poważnych decyzji dotyczących życia miłosnego. Może się bowiem okazać, że dojdzie do związku, a nawet małżeństwa z rozsądku, a nie z miłości. W kolejnych latach taki związek się rozpadnie.

Strzelec

Dla Strzelca rok 2019 będzie rokiem zaręczyn i ślubów. Będzie to dobry rok na podjęcie takich decyzji. Single z powodzeniem będą łączyć się w pary z wymarzonymi osobami. Jednak rozpadną się związki osób, które są ze sobą tylko z przyzwyczajenia.

Panna

Uczuć Panny nikt nie jest w stanie odgadnąć. Wiele z nich nie jest w stanie poczuć silnych, gorących uczuć i żyje tylko pozorami. Panny często bagatelizują również wszelkie potrzeby partnera, przez co ich związki nie są zbyt trwałe. W 2019 Panny powinny bardziej skupić się na związku i uczuciach, jeśli chcą, aby ich związki przetrwały.

Rak

Rak marzy o założeniu rodziny, ale w 2019 nie będzie to łatwe. Uwydatnią się bowiem wszystkie wady Raka, co może sprawić, że potencjalny partner/partnerka się zrażą. Rak powinien więc popracować nad swoim charakterem i bardziej zwracać uwagę na potrzeby partnera.

Zdjęcie Miłość w 2019 roku – co mówi Twój horoskop? #3

Waga

Wagę często traktuje się jak nagrodę, a nie jak człowieka. Ich atrakcyjność sprawia, że głębokie uczucia schodzą na drugi plan. Często bowiem trafiają na kogoś, kto po prostu chce się z nimi „pokazać na mieście”. W 2019 roku Waga jednak przekona się, komu można ufać, a z kim należy zerwać kontakt.

Skorpion

Dla Skorpiona rok 2019 będzie trudny. Sprawy sercowe, w których był dotychczas ekspertem nieco się pogmatwają. Ważne jednak, aby się nie zniechęcać i uzbroić w cierpliwość.

Koziorożec

Koziorożec w 2019 roku będzie miał nieprzyjemne wizje dotyczące wspólnego życia. Lepiej więc unikać w tym roku związków, a stawiać raczej na przyjaźń z nimi. Koziorożec będzie bowiem widział tylko negatywne strony związku, zamiast dostrzec ich zalety.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja