Polska ambasadorka zrobiła show w hiszpańskim programie! Widzowie ją pokochali!

Polska ambasadorka zrobiła show w hiszpańskim programie! Widzowie ją pokochali!
23Lis

Nikt by nie przypuszczał, że rozmowa z ambasadorką może być tak wesoła i żywa. Z reguły kojarzą nam się z poważną atmosferą i poważnymi tematami. W tym przypadku było jednak na odwrót, kiedy do programu została zaproszona polska ambasadorka Marzenna Adamczyk.

Polska ambasadorka będąca w Hiszpanii została zaproszona do programu La Resistencia. Jest to popularny program, w którym prowadzący, David Broncano, zaprasza znanych ludzi. Oczywiście Adamczyk przedstawiła wyjątkową znajomość języka hiszpańskiego, ale nie ma się co dziwić – spędziła wiele lat w Hiszpanii i na Kubie pełniąc służby dyplomatyczne. Potrafi również posługiwać się językiem portugalskim, angielskim oraz trochę rosyjskim.

Zdjęcie Polska ambasadorka zrobiła show w hiszpańskim programie! Widzowie ją pokochali! #1
screenshot/youtube.pl

W wywiadzie rozmawiali o polskich himalaistach oraz o samej Polsce, do której z ogromnym entuzjazmem zapraszała wszystkich widzów. Zaznaczała, że naprawdę warto, bo w końcu mamy wiele niesamowitych miejsc do zwiedzania. Sam wywiad został bardzo dobrze odebrany w Polsce, jak i Hiszpanii.

Nic dziwnego. Adamczyk była pełna radości i szczęścia. Żartowała non stop, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Wprowadziła niesamowitą atmosferę, kiedy jeszcze nawet nie weszła do końca na salę. Widownia z pewnością spędziła bardzo przyjemny moment, a wywiad z polską ambasadorką na bardzo długo pozostanie w ich pamięci.

Obejrzyj wywiad:

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja