Lifestyle

Dziewczyna Karolaka odważnie w sesji zdjęciowej – wygląda wspaniale!

Emila

Nov. 19, 2018, 11:07 p.m.

Dziewczyna Karolaka odważnie w sesji zdjęciowej – wygląda wspaniale!

Na początku października Tomasz Karolak pojawił się na premierze filmu „7 uczuć”, w którym odgrywał rolę, z interesującą partnerką, która okazuje się być jego nową dziewczyną. Na zdjęciach z premiery doskonale widać, jak szczęśliwy jest aktor u boku swojej wybranki.

Magdalena Malicka jest modelką, na której profilu na Instagramie możemy podziwiać wiele pięknych zdjęć z sesji zdjęciowych i nie tylko. Obecnie obserwuje ją ponad 13 tys. użytkowników. Nie ma się co dziwić, udostępniane przez nią zdjęcia zmuszają, aby się zatrzymać i rzucić okiem.

Ostatnio podzieliła się z obserwatorami fotografiami, na których pozuje bardzo odważnie i z pewnością siebie. Nie da się oderwać wzroku. Dziewczyna aktora bez wątpienia nadaje się do świata modelingu.

Zdjęcie Dziewczyna Karolaka odważnie w sesji zdjęciowej – wygląda wspaniale! #1
https://www.instagram.com/p/BqQS2rxBxt1/
Zdjęcie Dziewczyna Karolaka odważnie w sesji zdjęciowej – wygląda wspaniale! #2
https://www.instagram.com/p/BqN0itSB-R5/

Muzyczna kariera

Modelka kilka lat temu próbowała również odnaleźć się w świecie muzyki. Znana pod pseudonimem Dziun nagrała swój debiutancki album w 2011 roku pod tytułem „A.M.B.A.”.

Utwór, który promował płytę nazywa się „Dobrze jest”. Był też również okres, w którym była związana z raperem Tede. Z czasem jednak postanowiła poświęcić się modelingowi, w którym widać, że odnajduje się doskonale.

Źródła zdjęć:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_Karolak#/media/File:Tomasz_Karolak_fot._Natalia_Szafranska.jpg

https://www.instagram.com/p/BqWxSTPnlNi/

https://www.instagram.com/p/BqQS2rxBxt1/

https://www.instagram.com/p/BqN0itSB-R5/