Znany aktor pobił na parkingu w Nowym Jorku Polaka!

Znany aktor pobił na parkingu w Nowym Jorku Polaka!
06Lis

Alec Baldwin jest znanym aktorem. Jest on popularny nie tylko ze względu na role, które grał w serialach i filmach, ale również ze względu na fakt, że często traci kontrolę nad swoją agresją. Nowy skandal wywołał całkiem niedawno, kiedy to pobił Polaka na parkingu w Nowym Jorku.

Zdjęcie Znany aktor pobił na parkingu w Nowym Jorku Polaka! #1

Baldwin znany jest z ciekawych ról w wielu produkcjach: „Lekcja przetrwania”, „Pearl Harbor”, „Bez mojej zgody”, czy „Polowanie na czerwony październik”.

W miniony weekend Alec Baldwin został aresztowany. Okazało się, że na parkingu w dzielnicy Greenwich Village doszło do bójki pomiędzy nim, a Wojciechem Cieszkowskim. Powodem miało być zajęcie miejsca parkingowego, które upatrzył sobie aktor. Świadkowie całego zdarzenia donoszą, że pomiędzy mężczyznami doszło do wymiany zdań. W końcu Baldwin uderzył drugiego kierowcę. Cieszewski trafił do szpitala, a aktor do aresztu.

Baldwin odpowiada na oskarżenia

Alec Baldwin odniósł się do oskarżeń i powiedział, że „twierdzenie, że kogoś uderzył z powodu zajętego miejsca parkingowego jest nieprawdziwe”. Na swoim Twitterze dodał również, że pomimo tego, że zazwyczaj nie komentuje takich skandali, tym razem jednak musi stanowczo zaprzeczyć, że zdarzenie miało związek z zajętym miejscem parkingowym.

Baldwin opuścił areszt, jednak o jego dalszych losach zadecyduje sąd. Niestety, na jego niekorzyść przemawia jego przeszłość. W 2011 roku został wyrzucony z samolotu, ponieważ stanowczo odmówił zaprzestania grania na telefonie. W 2002, po rozstaniu z Kim Basinger, ta oskarżyła go o fizyczne i psychiczne znęcanie się. Rok po incydencie w samolocie miał on również pobić jednego z dziennikarzy „Daily News”.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ