Zodiakalny Lew – czego o nim nie wiesz?

Zodiakalny Lew – czego o nim nie wiesz?
16Sie

Lwy, zarówno kobiety jak i mężczyźni, mają w sobie coś, co przyciąga innych. Mają wiele zalet, jednak posiadają również kilka poważnych wad. Czego nie wiesz o Lwach?

Duma

Zdjęcie Zodiakalny Lew – czego o nim nie wiesz? #1

Większość Lwów charakteryzuje się pewnego rodzaju dostojeństwem. Są dumni i ambitni, co jest ich zarówno wielką zaletą, ale i utrudniającą życie wadą. Lewy zazwyczaj traktowane są z szacunkiem, do którego się szybko przyzwyczają i zaczynają go wymagać. A jak wiadomo, nie wszystko trwa wiecznie.

Okazuje się, że Lew, którego otoczenie rozpieści, staje się nie do zniesienia. Zbyt wysokie ambicje sprawiają natomiast, że porażki są ciężkie do zniesienia, a po kilku nieudanych próbach Lew po prostu się zniechęca.

Hojność

Lew jednak ma szereg zalet, które sprawiają, że ludzie świetnie czują się w ich towarzystwie. Lwy są przede wszystkim szczere i hojne. Kochają dawać od siebie więcej niż sami dostają. Ich delikatne zapatrzenie w siebie natomiast sprawia, że nie doszukują się fałszu u innych, co nie zawsze wychodzi im na dobre.

Lwy, nawet jeśli nie zajmują poważnego stanowiska i nie żyją na wysokim poziomie, zachowują się tak, jakby wywodziły się z arystokracji. Lew nie obsługuje klientów w warzywniaku, Lew uroczyście i z gracją prowadzi handel.

Zdjęcie Zodiakalny Lew – czego o nim nie wiesz? #2

Lenistwo

Lew nie jest jednak zbyt pracowity na co dzień. Jest mistrzem w decentralizacji swoich obowiązków, czyli przerzucania ich na inne osoby. Jeśli jednak istnieje poważna potrzeba, Lew jest zdolny do ogromnego wysiłku, którego inne znaki zodiaku mogą mu tylko pozazdrościć. Nie dzieje się to jednak często i musi być ku temu ważny powód.

Szczerość i naiwność

Jedną z bardziej charakterystycznych cech Lwa jest również naiwność. Lew jest zawsze szczery w swoich intencjach, nie knuje za plecami i nie sabotuje. Wydaje mu się, że inni również tacy są. Ta naiwność często jest wykorzystywana przez inne, bardziej przebiegłe znaki zodiaku.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja