Wybierz najmniej rozsądną osobę i sprawdź, co to o Tobie mówi!

Wybierz najmniej rozsądną osobę i sprawdź, co to o Tobie mówi!

Dokonany wybór jest w stanie określi nasze podejście do życia i innych ludzi. Podejmując decyzje działa nasza podświadomość, którą nie jest tak łatwo oszukać. Sprawdź, co Twój wybór mówi o Tobie!

Zdjęcie Wybierz najmniej rozsądną osobę i sprawdź, co to o Tobie mówi! #1

1#

Jesteś osobą stabilną emocjonalnie i posiadasz ogromną wiedzę i mądrość. Jesteś bardzo uprzejmą osobą, a więc niektórzy czekają tylko na okazję, aby to wykorzystać. Masz również w zwyczaju zrzucać odpowiedzialność za swoje błędy na barki innych.

2#

Posiadasz silny i dominujący charakter, a więc zawsze musisz dorzucić swoje zdanie do dyskusji, nawet jeśli nie masz racji. Lubisz działać niezgodnie z zasadami i ogólnie przyjętymi normami. Uważaj jednak, aby niektóre działania nie były szkodliwe dla Ciebie.

3#

Posiadasz bardzo odważne marzenia, które na pierwszy rzut oka są niemożliwe. Tobie jednak udaje się je spełniać. Posiadasz odmienny pogląd na świat, co zazwyczaj jest niezrozumiałe przez innych.

4#

Wśród bliskich jest uważany za osobę upartą i można na Tobie polegać w każdej sytuacji. Bardzo często podejmujesz decyzje bez zastanowienia, co różnie się kończy. Nie śpiesz się z decyzjami i poświęć trochę czasu, aby wszystko dokładnie przeanalizować.

 http://www.goodtimes.my/2017/06/24/15344/
Ewelina

true

Polecane