Wybierz jeden obrazek nieba i dowiedz się czegoś o sobie

Wybierz jeden obrazek nieba i dowiedz się czegoś o sobie

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale każda nasza decyzja jest oznaką naszej przeszłości i motywowana jest doświadczeniem i osobowością. Nigdy nie zwracamy jedna na to uwagi. Warto więc zrobić sobie krótki test – wybierz jedno zdjęcie nieba i zobacz, co mówi o tobie ta decyzja

#Niebieskie niebo

Zdjęcie Wybierz jeden obrazek nieba i dowiedz się czegoś o sobie #1

Jesteś osobą, która do każdego wyzwania podchodzi profesjonalnie. Właśnie to najbardziej podziwiają w tobie inni ludzie. Jesteś zawsze skłonna do pomocy innym, nawet wtedy, kiedy wiesz, że będzie cię to dużo kosztować. Zawsze osiągasz postawiony sobie cel i nigdy się nad sobą nie użalasz.

#Różowe niebo

Zdjęcie Wybierz jeden obrazek nieba i dowiedz się czegoś o sobie #2

Nie lubisz stereotypów i łamiesz je, kiedy tylko masz okazję. Jesteś marzycielką, która nie lubi przestrzegać zasad, które ingerują w jej wolną wolę. Pomimo tego, że sama wyłamujesz się ze schematów, masz problem z zaakceptowaniem kontrowersyjnych decyzji innych osób. Często wydaje ci się, że twój sposób na życie i podejście do świata jest jedynym słusznym wyborem.

#Pomarańczowe niebo

Zdjęcie Wybierz jeden obrazek nieba i dowiedz się czegoś o sobie #3

Masz bardzo silną osobowość i często pełnisz rolę lidera. Ludzie wierzą w ciebie, ufają ci i chętnie słuchają co masz do powiedzenia. Zawsze kierujesz się logiką i racjonalizmem. Nigdy nie kierują tobą emocje, przez co twoje życie po jakimś czasie może zacząć cię przytłaczać.

Agnieszka

true

Polecane