Każdy z nas powinien mieć w domu KROPLE DO OCZU. Poznaj 7 zastosowań

Każdy z nas powinien mieć w domu KROPLE DO OCZU. Poznaj 7 zastosowań
27Kwi

Krople do oczu doskonale nawilżają oczy i przynoszą im ulgę. Produkt ten posiada jednak o wiele więcej genialnych zastosowań, które warto poznać.

#Wypryski

Krople do oczu zmniejszają stan zapalny i zaczerwienienie wyprysków. Zastosuj 1-2 krople na wyprysk i przekonaj się, że zniknie o wiele szybciej.


#Trwałość cieni do powiek

Zdjęcie Każdy z nas powinien mieć w domu KROPLE DO OCZU. Poznaj 7 zastosowań #1

Jeśli dodasz 2-3 krople płynu do oczu do cienia, jego kolor stanie się bardziej intensywny. Dzięki temu zabiegowi przedłużysz również trwałość cienia.

#Usuwanie makijażu

Jeśli niechcąco wyjedziesz cieniem lub eyelinerem poza linię powiek, a nie masz pod ręką płynu do demakijażu – użyj kropli do oczu. Nasącz patyczek do uszu w płynie i usuń plamy.

#Zaschnięty tusz do rzęs

Dodanie kilku kropel płynu do tuszu do zaschniętego tuszu do rzęs sprawi, że będzie on jak nowy.

#Stary eyeliner

Tak samo, jak w przypadku tuszu do rzęs możesz postąpić ze starym eyelinerem. Upewnij się jednak, że zaschnięte produkty nie są już przeterminowane, jeśli tak – lepiej je wyrzuć.

#Opuchlizna pod oczami

Zdjęcie Każdy z nas powinien mieć w domu KROPLE DO OCZU. Poznaj 7 zastosowań #2

Jeśli twoje oczy są spuchnięte i zaczerwienione z powodu nieprzespanej nocy, alergii, czy podrażnienia, krople do oczu doskonale sobie z tym poradzą. Nawilżą oczy i zmniejszą stan zapalny, dzięki czemu zniknie również zaczerwienienie.

#Jakie krople wybrać?

Kupując krople do oczu musimy kierować się naszymi indywidualnymi potrzebami. Zawsze jednak powinniśmy kierować się pewną zasadą – brakiem konserwantów. Krople do oczu, które nie zawierają konserwantów są dla naszych oczu i skóry najbezpieczniejsze.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja