Uroda

Bubble mask- bąbelkowy sekret urody Koreanek

Diana

March 1, 2018, 8:48 p.m.

Bubble mask- bąbelkowy sekret urody Koreanek

Bubble mask to absolutna nowość, jeżeli chodzi o pielęgnację skóry. Media społecznościowe i fora internetowe zasypują nas zdjęciami i opiniami na temat chmurkowej lub też bąbelkowej maseczki.

Zdjęcie Bubble mask- bąbelkowy sekret urody Koreanek #1
źródło: https://pl.pinterest.com/pin/130534089184285341/

Występuje w formie pasty, która w kontakcie ze skórą zaczyna się pienić. Producenci tej maseczki przekonują nas, że dzięki jej właściwościom nasz skóra będzie czysta i rozświetlona niczym cera Koreanek.

Zdjęcie Bubble mask- bąbelkowy sekret urody Koreanek #2
źródło: https://pl.pinterest.com/pin/386113368047285646/Nakłada się ją jak każdą inną maseczkę. Należy jednak pamiętać, żeby nie była to zbyt gruba warstwa, ponieważ powstająca piana może dostać się do ust, nosa czy oczu.

Zdjęcie Bubble mask- bąbelkowy sekret urody Koreanek #3
źródło: shutterstock

Maseczka ta została stworzona głównie z myślą o cerze trądzikowej- nie trzeba jej mocno wcierać, dzięki czemu unikamy nadmiernego dotykania cery, jest lekka dla naszej cery, świetnie usuwa brud i zanieczyszczenia.

Zdjęcie Bubble mask- bąbelkowy sekret urody Koreanek #4
źródło: shutterstock

W jaki sposób działają bąbelkowe maseczki?

Wytwarzające się pęcherzyki pobudzają krążenie krwi, dzięki czemu zawarte w maseczce substancje odżywcze docierają o wiele głębiej niż standardowe maski.

Zdjęcie Bubble mask- bąbelkowy sekret urody Koreanek #5
źródło: shutterstock

Okazuje się, że bubble mask to nie tylko ciekawy efekt wizualny i dobra zabawa, ale także innowacyjny kosmetyk, który dzięki swoim właściwościom rozświetla i odżywia naszą cerę w bardzo delikatny sposób.

Zdjęcie Bubble mask- bąbelkowy sekret urody Koreanek #6
źródło: shutterstock