Cristiano Ronaldo zakażony koronawirusem! Znamy stan jego zdrowia


                    Cristiano Ronaldo zakażony koronawirusem! Znamy stan jego zdrowia
13Paź

Cristiano Ronaldo, jeden z najpopularniejszych piłkarzy na świecie jest zakażony koronawirusem. Takie informacje podaje Portugalska Federacja Piłki Nożnej. Co z pozostałą częścią drużyny?

Reprezentant Portugalii i Juventusu Turyn, pomimo iż sam jest zakażony koronawirusem, nie zaraził swoich kolegów z drużyny. Po informacji o jego chorobie wszyscy zawodnicy kadry przeszli test i żaden z nich nie okazał się pozytywny.

Jest to dość nietypowe, ponieważ zaledwie dzień wcześniej Ronaldo biesiadował z całą drużyną i chwalił się tym w mediach społecznościowych. Nie zaraził jednak nikogo.

Mecz ze Szwecją w Lizbonie

W związku z tym, że Cristiano Ronaldo jest zakażony koronawirusem i może zarażać innych, podjęto decyzję o tym, aby nie dopuścić go do meczu ze Szwecją. Portugalia zmierzy się ze Szwecją w ramach Ligi Narodów już w tę środę. Piłkarza nie zobaczymy również w meczu z Crotone w srodę, ani też w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Dynamo Kijów.Jaki jest stan zdrowia Cristiano Ronaldo?

Jak podaje Portugalska Federacja Piłki Nożnej, stan zdrowia piłkarza jest dobry, jednak ma on objawy charakterystyczne dla COVID-19. Został on odesłany na kwarantannę i będzie przebywał w izolacji aż do jej zakończenia.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja