Julia Wieniawa ma sposób na powiększenie ust! Nie chodzi o zabieg

Julia Wieniawa ma sposób na powiększenie ust! Nie chodzi o zabieg
23Cze

Julia Wieniawa to polska aktorka, która od niedawna zaczęła robić karierę w aktorstwie. Pomimo młodego wieku rozważnie wybiera kolejne castingi oraz dobiera oferty pracy. Dzięki temu ma już na swoim koncie klika głównych ról w firmach oraz jest twarzą firmy Soraya czy Deichmann. Często występuje w reklamach i promuje przeróżne produkty. Ostatnio jednak jej fani zwrócili uwagę na inny szczegół, a mianowicie na jej usta.


Julka powiększyła usta?

Julia Wieniawa znana przede wszystkim z serialu „Rodzinka.pl” to młoda gwiazda, która chętnie reklamuje różne kosmetyki do makijażu, jednak sama stawia na naturalność. Ostatnie filmiki, jakie wrzucała na Instastory, jednak zaalarmowały jej fanów, którzy zauważyli, że usta młodej aktorki zmieniły swój kształt.

Zapytali aktorkę wprost czy poddała się zabiegowi powiększenia ust, na co jednak odpowiedziała przecząco. Zdradziła jednak swój sekret i przyznała się, co spowodowało, że jej usta wyglądają na pełniejsze.

Tylko jeden kosmetyk

Julka zdradziła, że optyczne powiększenie ust uzyskała dzięki zastosowaniu zwykłego błyszczyka. Cały trik polegał na tym, że gwiazda pomalowała nim całe usta, jednak na górnej wardze delikatnie wyszła za jej granicę, co sprawiło, że na pierwszy rzut oka stała się ona bardziej obfita. Taki sposób naturalnego powiększania usta jest kosmetycznym hitem tego lata. Dzięki temu nie musimy ingerować plastycznie w swoją urodę, a efekt jest bardzo podobny.


Inne sposoby na powiększenie ust

Aby uzyskać efekt powiększenia ust można również najpierw pomalować usta szminką w odcieniu nude, a dopiero później nałożyć na nie błyszczyk. Sam błyszczyk koloryzujący w jasnych tonach również jest w stanie stworzyć efekt optycznego powiększenia ust. Jeśli zależy nam na długotrwałym efekcie pełniejszych ust, wtedy możemy również zastosować błyszczyk transparentny, który jest bardziej odporny na ścieranie.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja