Sposób Księżnej Kate na promienną skórę i rozstępy!

Sposób Księżnej Kate na promienną skórę i rozstępy!
22Cze

Księżna Kate to mama trójki wspaniałych dzieci. Jak każda kobieta przechodziła przez trudy macierzyństwa oraz porodu. Dzięki miłemu usposobieniu, mądrości i dobremu sercu zjednała sobie serca Brytyjczyków oraz ludzi na całym świecie.

Zdjęcie Sposób Księżnej Kate na promienną skórę i rozstępy! #1

Jednak pomimo obowiązków, jakie ciążą na niej jako na księżnej Cambridge, bardzo dobrze radzi sobie z dziećmi oraz utrzymuje dobrą formę, której może jej pozazdrościć nie jedna młodsza kobieta. Sekret wyglądu Księżnej Kate tkwi w jednym kosmetyku, który niezmiennie używa. Sprawdź, co to za produkt!


Sekret pięknego wyglądu

Żona księcia Cambridge zawsze wygląda świeżo i olśniewająco. Jej nienaganny ubiór oraz fryzura pokazują, że jest kobietą, która dba o swój wygląd. Często publiczne wystąpienia pokazują, że czas obchodzi się nią łaskawie. Księżna Kate wie jednak, jak ważna jest codzienna pielęgnacja skóry oraz cery, dlatego codziennie używa jednego bardzo ważnego kosmetyku.

Zdjęcie Sposób Księżnej Kate na promienną skórę i rozstępy! #2


Olejek z dzikiej róży

Nieodzownym kompanem codziennej pielęgnacji dla żony księcia Wilhelma jest olejek z dzikiej róży. Księżna używa go na skórę twarzy, ale również będąc w ciąży z księżniczką Charlotte, stosowała go przeciw rozstępom.

Olejek z dzikiej róży jest bardzo łagodny dla skóry, ponieważ ma w sobie witaminę A, C i E. Jest również bogaty w kwasy tłuszczowe, które sprawiają, że cera nabiera promiennego blasku, rozjaśnia się, a zmniejszeniu i zniknięciu ulegają przebarwienia. Dzięki kwasom omega-6 i omega-3 skóra łatwiej się odbudowuje, co sprawia, że rozstępy i blizny nie pojawiają się tak szybko.
następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja