Finał “Ślubu od pierwszego wejrzenia” już dziś! Losy jednej z par już poznaliśmy!

Finał “Ślubu od pierwszego wejrzenia” już dziś! Losy jednej z par już poznaliśmy!

Program “Ślub od pierwszego wejrzenia” właśnie dobiega końca. Już dziś odbędzie się finał przygód trzech par: Agnieszki i Wojciecha, Joanny i Adama oraz Oliwi i Łukasza. Losy jednej z par już jednak poznaliśmy. Oliwia i Łukasz zdecydowali się ze sobą zostać, a może uznali, że nie do końca do siebie pasują?

Czwarta edycja “Ślubu od pierwszego wejrzenia” była emocjonująca. Po miesiącu małżeństwa pary zdecydują, czy zostają razem, czy może składają papiery rozwodowe. Jedna para (Oliwia i Łukasz) już podjęli tę trudną decyzję w gabinecie psychologa.

Oliwia bała się, że trafi na osobę, której nie będzie zależało na związku w takim samym stopniu jak jej. W gabinecie psychologa wyznała jednak, że Łukasz ma zupełnie inne podejście. Od początku wiedziała, że ma on odpowiednie podejście do związku.

- Od początku podobało mi się podejście Łukasza. Widziałam, że to nie jest dla niego tylko miesięczna przygoda, tylko naprawdę mu zależy. Bałam się, że trafię na osobę, która zagra na moich uczuciach, zabawi się moim kosztem i mnie zostawi. Wierzę, że można spędzić życie u boku jednego chłopa i być szczęśliwą. Czy będziemy razem do końca życia? Nie wiem, ale bardzo będę się starała.

Łukasz również wyznał, że związek z Oliwią mu sprzyja.

- Oliwia sprawiła, że jestem bardziej otwarty. Potrafimy rozmawiać na wszystkie tematy - opowiadał psychologowi Łukasz.

Para postanowiła więc, że nie rozwiążą małżeństwa zawartego miesiąc wcześniej. Trzymamy więc kciuki i życzymy szczęścia. Okaże się, czy uda im się ze sobą wytrwać.

Losy pozostałych par poznamy już dzisiaj o 21:35 na antenie TVN 7.

true

Polecane