Ulubiony serial Polaków wraca na antenę! Aktorka zdradziła datę

Ulubiony serial Polaków wraca na antenę! Aktorka zdradziła datę
16Maj

Serial "BrzydUla", który emitowany był w telewizji w 2008 roku, po niemal 12 latach ponownie zawita na naszych ekranach. Małgorzata Socha, która gra w nim jedną z głównych ról, podczas rozmowy z Dowborami w mediach społecznościowych zdradziła również datę premiery! Zobaczcie!

"BrzydUla" wraca na nasze ekrany!

Pogłoski na temat powrotu na antenę serialu "BrzydUla" pojawiały się w mediach od dłuższego już czasu. Pierwszy odcinek został wyemitowany w październiku 2008 roku, a ostatni odcinek serialu zobaczyliśmy rok później. Pomimo że ta produkcja cieszyła się ogromnym uznaniem wśród telewidzów, to powstały tylko dwa sezony serialu. Stacja TVN po paru latach zdecydowała się nawet na emisję powtórkowych odcinków. Najwidoczniej powtórki również cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, co spowodowało, że już niebawem poznamy dalsze losy serialowej Uli Cieplak.

Julia Kamińska, która wcieliła się w serialu w główną rolę, jakiś czas temu przyznała, że wraz z Piotrem Jaskiem pracuje nad dalszym scenariuszem. Aktorzy mieli pojawić się na planie serialu już w kwietniu tego roku. Jednak jak wiadomo, sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa zmusiła produkcję do przesunięcia zdjęć.

Teraz podczas rozmowy z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem na ich Instagramie, Małgorzata Socha zdradziła nieco więcej szczegółów na ten temat! Dzięki temu poznaliśmy również datę premiery! Zobaczcie!

Małgorzata Socha zdradziła datę premiery!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na swoim profilu w mediach społecznościowych prowadzą cykl pod tytułem "Domówka u Dowborów". Jednym z ostatnich ich gości była Małgorzata Socha, która opowiedziała nieco więcej o swojej postaci. Przypomnijmy, że aktorka wcieliła się w serialu w rolę szalonej Violetty:

"Violetta pozostanie Violettą, na pewno coś się w jej życiu zmieni. Czy zmądrzeje? Ona jest mądra życiowo, to też się liczy, krzywdy sobie zrobić nie da. To będzie ciekawe, zobaczyć ją w innym wydaniu, innej sytuacji i jak sobie w niej poradzi"

Jak się okazuje, gotowych jest już dziesięć pierwszych odcinków. Aktorzy na planie mają stawić się w czerwcu i jak dodała aktorka, "BrzydUla" zagości na naszych ekranach we wrześniu:

"W czerwcu ruszamy, więc mam nadzieję, że od września będziemy na antenie i będzie już można oglądać „BrzydUlę”. Serial się pisze, na razie jest pierwszych dziesięć odcinków"

Nie mamy wątpliwości, że i tym razem dalsze losy Uli Cieplak będą się cieszyły dużą oglądalnością!

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja