Już niedługo WIELKA WYPRZEDAŻ W LIDLU! Taniej nawet o 70 proc.!


          Już niedługo WIELKA WYPRZEDAŻ W LIDLU! Taniej nawet o 70 proc.!
29Sie

Lidl lubi zaskakiwać nas ciekawymi akcjami promocyjnymi. Nic więc dziwnego w tym, że niejednokrotnie widać tłumy czekające w kolejce jeszcze przed otwarciem supermarketu. Sklep często oferuje atrakcyjne ceny za bardzo fajne produkty. Niestety, ich ilość zazwyczaj jest mocno ograniczona.

Zdjęcie Już niedługo WIELKA WYPRZEDAŻ W LIDLU! Taniej nawet o 70 proc.! #1

Lidl raz na jakiś czas organizuje wielką wyprzedaż. Czasem dotyczy ona artykułów sportowych, innym razem sprzętu AGD i RTV, a jeszcze innym ubrań dla dzieci i dorosłych.

Wielka wyprzedaż w Lidlu

Już 30 sierpnia rozpocznie się wielka wyprzedaż. Promocją zostaną objęte różne produkty. Niektóre zniżki sięgać będą nawet 70 procent. Promocja ma potrwać do wyczerpania zapasów. Pomimo tego, że Lidl w swojej ofercie ma głównie produkty spożywcze, to nie one będą grać pierwsze skrzypce w nadchodzącej wyprzedaży.

Za niewielką cenę będziemy mogli uzupełnić braki w naszym asortymencie domowym. Warto zwrócić uwagę między innymi na robot sprzątający VR One Vileda, który będzie można kupić za 199 zł (rabat 50 proc.), czy przecenioną aż o 70 proc. walizkę z poliwęglanu, za którą na wyprzedaży w Lidlu zapłacimy tylko 53 zł.

Promocją zostaną objęte przede wszystkim artykuły gospodarstwa domowego, akcesoria samochodowe, meble i narzędzia. Taniej kupimy:

 • Robot sprzątający
 • Walizki z poliwęglanu
 • Komplety pościeli - dwustronne, poszwa na kołdrę i dwie poduszki
 • Antyalergiczne poszewki na poduszki
 • Sukienki MAXI
 • Szafki pod telewizor
 • Elektryczne maszynki do golenia
 • Suszarkę na pranie
 • Akumulatorową wkrętarko-wiertarkę udarową.

Zdjęcie Już niedługo WIELKA WYPRZEDAŻ W LIDLU! Taniej nawet o 70 proc.! #2

Czy każdy się załapie?

Niestety, ilość produktów będzie mocno ograniczona. Tak samo jak dostępność różnych wariantów kolorystycznych. Nie każdy sklep będzie miał taką samą ofertę. W niektórych punktach w Polsce może zabraknąć poszczególnych przecenionych produktów. Warto więc wybrać się na promocyjne zakupy jak najwcześniej, ponieważ produkty w tak atrakcyjnych cenach szybko znikną z półek.
następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja