Jedno zdjęcie uratowało życie całej rodziny! Widać na nim szczegół, który mógł odebrać życie


                    Jedno zdjęcie uratowało życie całej rodziny! Widać na nim szczegół, który mógł odebrać życie
16Lip

Historia rodziny Dana Watsona pokazuje, że można mieć ogromnego pecha, a jednocześnie niewiarygodne szczęście. Ich wakacje mogły skończyć się tragicznie, gdyby nie jedno zdjęcie wykonane przez ojca rodziny.

Zdjęcie Jedno zdjęcie uratowało życie całej rodziny! Widać na nim szczegół, który mógł odebrać życie #1

Dan Watson wraz z rodziną postanowił spędzić wakacje na wybrzeżu Florydy. Piękna pogoda i czysta woda zachęcają do rodzinnych wyjazdów. Podczas zabawy na plaży dzieci bawiły się w wodzie, a ich tato postanowił pobawić się dronem. Zdjęcia w takich okolicznościach przyrody wychodzą piękne.

Kiedy Dan latał dronem nad swoją bawiącą się w wodzie rodziną, zauważył dziwny szczegół. Kiedy dotarło do niego, co właśnie zobaczył, zaczął krzyczeć “rekin!”. Jego dzieci natychmiast wyszły z wody. Po wszystkim zorientował się, że dron uwiecznił całą sytuację na zdjęciach. Potem wstawił je do sieci.

“Widzicie ten cień zbliżający się do brzegu? Tak wyglądał mój weekend, latając Mavic 2 Pro i..oh, trójka z tych osób to moje dzieci! Przesuń zdjęcie, aby zobaczyć niewiarygodny zarys rekina. Zdecydowanie za bliskie spotkanie, jak na mój gust.”

Zdjęcia z całego zajścia umieścił w sieci. Dan jest zawodowym fotografem. Jednak początkowo nie planował zabierać ze sobą drona na rodzinne wakacje. W ostatniej chwili postanowił jednak, że poświęci chwilę swojego czasu przeznaczonego dla rodziny na zrobienie kilku ładnych rodzinnych ujęć.

Z jednej strony rodzina Dana miała ogromnego pecha, trafiając na rekina pływającego blisko brzegu. Z drugiej jednak strony, strach pomyśleć jak skończyłaby się ta historia, gdyby Dan nie zabrał drona, lub odpalił go kilka chwil później.
następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja