Takiej krytyki nikt się nie spodziewał. Pavłović ostro o występie Justyny Żyły!


                    Takiej krytyki nikt się nie spodziewał. Pavłović ostro o występie Justyny Żyły!
02Mar

Pierwszy odcinek "Dancing with the Stars" już za nami. Jeśli jesteście ciekawi jak wypadły poszczególne gwiazdy zapraszamy do naszego artykułu.


Za nami pierwszy odcinek "Dancing with the Stars". Uczestnicy zatańczyli swój pierwszy taniec przed jury, w którego skład wchodzi: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski oraz Ola Jordan.Przypominamy, że w tej edycji tańczą następujące pary:

1. Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh
2. Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar
3. Czadoman, czyli Paweł Dudek i Walerija Żurawlewa
4. Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak
5. Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Jeziorowski
6. Jakub Kucner i Lenka Klimentowa
7. Anna Jagodzińska i Wojciech Jeschke
8. Joanna Mazur i Jan Kliment
9. Qczaj, czyli Daniel Kuczaj i Paulina Biernat
10. Gimper, czyli Tomasz Działowy i Natalia Głębocka
11. Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino
12. Justyna Żyła i Tomasz Barański

W pierwszym tańcu mogliśmy oglądać znanego ze swojej żywiołowości Quczaja oraz jego partnerkę Paulinę. Para swoją cha-chą pozytywnie zaskoczyła jurorów. Otrzymali 20 punktów za swój taniec.

Drugą parą, która zaprezentowała się na parkiecie była Tamara Gonzalez Petea oraz jej równie znany partner taneczny Rafał Maserak. Ich taniec spotkał się z aprobatą jury. Pata zebrała 18 punktów.

Pochwały od Iwony Pavlović zgarnął również Czadoman oraz Anna Jagodzińska.

Jednak największą kontrowersję wzbudził występ Justyny Żyły. Justynie w tej edycji partneruje Tomasz Barański. Występ pary nie należał do udanych. Jednak krytyka, z jaką spotkał się ich taniec zaskoczyła nawet samego prowadzącego.
Najbardziej gorzkie słowa popłynęły z ust Iwony Pavlović : Justyna, ja parę występów temu mówiłam o wysokim poziomie tej edycji, ale po twoim występie cofam swoje słowa…Tańczyłaś jak przedszkolak, ale to chyba za duże słowo. Masakra. Pozostaje ci chyba tylko walka o SMS-y”. Para zdobyła tylko 8 punktów. Iwona Pavlović przyznała parze 1 punkt.Na parkiecie zaprezentowała się również Dominika Tajner-Wiśniewska (otrzymała 14 punktów) oraz słynna tenisistka Agnieszka Radawńska (18 punktów). Obie panie wypadły poprawnie.

Występem, który okazał się najbardziej emocjonujący i zdobył stojące owacje publiczności był taniec Joanny Mazur wraz z jej partnerem tanecznym Janem Klimentem. Iwona Pavlović pochwaliła wysłęp pary: Dużo wdzięku, uroku, ale i dobrego tańca. Joanna jest osobą niedowidzącą, zaczeła tracić wzrok w wieku 7 lat. Mimo swojej dolegliwości Joanna odnosi znaczne sukcesy w sporcie. Jaonna w 2017 roku w Londynie wywalczyła brąż na lekkoatletycznych mistrzostwach świata osób niepełnosprawnych w biegu na 1500 m.


Zakończenie programu było dość nietypowe, ponieważ w tym odcinku nikt nie odpadł. Głosy widzów przechodzą na kolejny odcinek, w którym to będą musiały odpaść dwie pary.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja