Psychotest – pierwszy ujrzany obiekt zdradza, jakie Twoje cechy źle są odbierane przez otoczenie!

Psychotest – pierwszy ujrzany obiekt zdradza, jakie Twoje cechy źle są odbierane przez otoczenie!
06Cze

W otoczeniu staramy się, aby każdy odbierał nas pozytywnie. Nie chcemy, aby ktoś się zniechęcał lub patrzył się na nas niechętnym wzrokiem. Przez te starania często nie zdajemy sobie sprawy, że okazujemy pewne cechy, które źle są odbierane przez otoczenie. Jakie zachowania odsuwają ludzi od Ciebie?

Spójrz na grafikę i sprawdź, co mówi o Tobie pierwszy ujrzany obiekt!

Zdjęcie Psychotest – pierwszy ujrzany obiekt zdradza, jakie Twoje cechy źle są odbierane przez otoczenie! #1

Siedząca para ludzi w białych strojach

W nowym otoczeniu wychodzisz z założenia, że chcesz dzielić się tylko przemyślanymi spostrzeżeniami. Nie bierzesz udziału w drobnych pogawędkach, które są o wszystkim i o niczym. Słuchasz i zachowujesz milczenie, aby zabrać głos w sensownych tematach. W oczach otoczenia jest to źle odbierana cecha. Sprawiasz wrażenie mało otwartej osoby, z którą można rozmawiać tylko na poważne tematy. Taka postawa bardzo zniechęca ludzi i zaczynają unikać spotkań.

Pociąg

Wśród znajomych często masz problem z zachowaniem manier. Brak taktu sprawia, że może urazić drugą osobę i zranić jej uczucia. Przez to ludzie zniechęcają się do dalszych spotkań i zaczynają Cię unikać. Maniery, które w żaden sposób nie tyczą się drugiej osoby, mogą być jeszcze zrozumiałe, ale inne mogą być już źródłem zniechęcenia, jak na przykład ciągłe przerywanie wypowiedzi lub nieszanowanie opinii innych.

Twarz mężczyzny

Jeśli twarz mężczyzny pierwsza rzuciła Ci się w oczy, to znaczy, że masz problem z zachowywaniem rad dla siebie. Jesteś osobą, która lubi pomagać i chce dzielić się swoimi radami z drugą osobą. Otoczenie jednak widzi to inaczej. Zaczynają się źle czuć, kiedy ciągle słyszą co i jak powinni robić Twoim zdaniem. Oczywiście, czasami bywa tak, że dostrzegamy jakiś problem w postępowaniu drugiej osoby, ale zanim od razu dzielić się tym, lepiej jest na początku wypytać o więcej szczegółów.

Ludzie dookoła pociągu

Ciekawość jest Twoją słabą stroną. Nie ma nic złego w interesowaniu się światem, ale zaczynasz być źle odbierany, kiedy za bardzo wypytujesz o życie prywatne drugiej osoby. Każdy podzieli się z Tobą szczegółami, jeśli sam będzie tego chciał. Próba „wyciągnięcia” tych informacji będzie odbierana, jako niekulturalne zachowanie i taka osoba zacznie źle Ciebie spostrzegać. Tak samo jest z dzieleniem się plotkami. Staniesz się bardziej wyjątkową osobą w oczach otoczenia, kiedy pokażesz, że plotkowanie Cię w ogóle nie interesuje. W ten sposób ludzie będą mieć do Ciebie większe zaufanie.

Para ludzi w kapelusz i kobieta na środku

Bycie otwartym na nowe znajomości jest niesamowitą cechą. Takie podejście sprawia, że otoczenie znacznie lepiej się czuje. Problem polega na tym, że masz w zwyczaju zbyt szybko dzielić się swoimi prywatnymi sprawami. Sprawia to, że druga osoba czuje się zakłopotana i ma wrażenie, że również musi opowiedzieć coś o sobie. Przyśpieszanie takiej znajomości nie ma najmniejszego sensu. Pozwól, aby powstało między wami zaufanie, które pozwoli na głębsze rozmowy.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja