Oświetlenie nastrojowe - inspiracje

Oświetlenie nastrojowe - inspiracje

Zależy Ci na miłym i przytulnym mieszkanku? Tutaj wszystko zależy od Ciebie i tego jak je urządzisz. Pamiętaj, że w miejszaniu, dużą rolę odgrywa oświetlenie, szczególnie oświetlenie nastrojowe, które ociepla pomieszczenie i nadaje mu niepowtarzalny klimat. Sprawdźcie, jakie mam tutaj dla Was ciekawe inspiracje.

Zdjęcie Oświetlenie nastrojowe - inspiracje #1
@Źródło: http://klusdesign.pl@

Oświetlenie - oprawy LED

W domu najlepiej zainwestować w oświetlenie LED. Dzięki temu zapotrzebowanie na prąd jest minimalne, co sprawia, że przy takim oświetleniu nie obciążamy domowych rachunków. Ten rodzaj oświetlenia jest nie tylko energooszczędny, ale również trwały, nie zawiera toksycznych substancji, takich jak rtęć oraz nie nagrzewa się. Małe rozmiary diod LED pozwalają na zamontowanie tego rodzaju oświetlenia niemal wszędzie.

Powyższa oprawa LED od producenta Klusdesign.pl zamontowana w lampie daje ciekawe rozwiązanie w celu oświetlenia kącika czytelnika. Czyż powyższa inspiracja nie wygląda kusząco?

Zdjęcie Oświetlenie nastrojowe - inspiracje #2
@[email protected]

Nastrojowe oświetlenie ogólne

Jak widać na powyższej inspiracji, jedna lampa LED może zbudować nam fajne, nastrojowe oświelenie ogólne w salonie. Świetnie sprawdzi się przy wieczornym spotkaniu, czy współnym oglądaniu filmów.

Oświetlenie szczegółów

Ciekawy nastrój w pomieszczeniu możemy stworzyć oświetlając kącik z jakimś małym, dekoracyjnym szczegółem w danym pomieszczeniu. Zobaczcie jak ciekawie prezentuje się takie rozwiązanie.

Zdjęcie Oświetlenie nastrojowe - inspiracje #3
@[email protected]
Co myślicie o takich rozwiązaniach? Macie jakieś inne, swoje ulubione sposoby na ciekawe oświetlenie mieszkania?