Triki, które musi znać KAŻDA KOBIETA!

Agnieszka

Uroda

03.06.2017 10:01

Triki, które musi znać KAŻDA KOBIETA!

Kobiety zdają się mieć dużo bardziej skomplikowane życie niż mężczyźni. Codziennie czynności, takie jak dbanie o siebie, zabierają dużo czasu. Na szczęście jak nikt inny lubimy ułatwiać siebie życie. Dlatego warto poznać te triki.

#Wiesz co oznacza ten znaczek na kremie?

Zdjęcie Triki, które musi znać KAŻDA KOBIETA! #1
Źródło: http://www.popularne.pl/triki-kosmetyczne/

Kremy i inne kosmetyki muszą pozostać zamknięte, aby nie stracić swoich właściwości. Znaczek ten oznacza, że kosmetyk może być otwarty nie dłużej niż 5 minut.

#Przebarwienia na paznokciach?

Bez względu na to, czy spowodowane są ona lakierem, owocami, czy czymś innym, w łatwy sposób usuniesz je za pomocą soku z cytryny. Nasącz waciki sokiem z cytryny i owiń nimi paznokcie. Następnie zabezpiecz folią aluminiową i odczekaj 10 minut. Po tym czasie umyj ręce.

Zdjęcie Triki, które musi znać KAŻDA KOBIETA! #2
Źródło: http://www.popularne.pl/triki-kosmetyczne/

#Zaschnięty tusz do rzęs?

Krople do oczu lub płynna witamina E to doskonałe rozwiązanie. Wlej kropelkę do tuszu i wymieszaj szczoteczką, a odzyska swoje właściwości.

#Problemy z malowaniem paznokci?

Jeśli chcesz uniknąć zabrudzeń od lakieru wokół paznokcia zanieś na skórki trochę tłustego kremu. Dzięki temu nawet jeśli wyjedziesz lakierem poza paznokcie, bez problemu usuniesz zabrudzenia.

#Potrzeba zadbania o stopy?

Jeśli chcesz odzyskać gładkość skóry na topach zrób sobie domowe spa z domowych składników. Wymieszaj w misce 3 szklanki ciepłej wody, 3 łyżki octu jabłkowego i 3 łyżki płynu do płukania ust i mocz stopy przez 10 minut.