Jak zagęścić brwi domowym sposobem?


                    Jak zagęścić brwi domowym sposobem?
30Maj

Latem szczególnie zależy nam na pięknych i gęstych brwiach, ponieważ nie lubimy się mocno malować, kiedy na zewnątrz mamy nawet 30 stopni. Doskonałym pomysłem jest wtedy udanie się do kosmetyczki lub samodzielne wykonanie w domu henny brwi. Taki zabieg zapewnia nam ładnie pokreślone brwi przed kilka – kilkanaście dni, bez konieczności malowania ich kredkami i cieniami.

Zdjęcie Jak zagęścić brwi domowym sposobem? #1
fot. shutterstock

Żeby henna brwi spełniła swoje zadanie, potrzebne są gęste i wyraźne włoski. Nie każdy jednak ma szczęście takie posiadać. Brwi, ich gęstość i grubość, są kwestią genetyczną. Jednak możemy zrobić coś, co sprawi, że zaczną się zagęszczać.

Z pomocą przychodzi cudowny olej rycynowy. Jego właściwości zapewniają nam szybszy porost brwi, mniej wypadających włosków i większą grubość. Olej ten nie działa tylko na brwi. Możesz mi stymulować porost włosów na głowie, rzęs, a nawet paznokci. W każdym z tych zabiegów sprawdza się niezwykle skutecznie. Jak go stosować na brwi?

Codziennie wieczorem, po zmyciu makijażu i umyciu twarzy, aplikuj olej rycynowy na brwi. Zanurz w nim patyczek do uszu lub czystą szczoteczkę do rzęs i przeczesz kilka razy brwi. Już po 2 tygodniach zauważysz, że Twoje brwi są dużo gęstsze i bardziej podkreślone.

Kiedy Twoje brwi będą już gęste, wykonaj hennę! Sprawdź jak zrobić hennę brwi w domu.

Zdjęcie Jak zagęścić brwi domowym sposobem? #2
Źródło: http://tophealthyhints.com/2016/04/05/castor-oil-is-great-for-thickening-and-regrowing-hair-eyelashes-and-eyebrows/
następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja