Co mówi o Tobie kształt Twoich ust?

Agnieszka

Uroda

19.04.2017 17:56

Co mówi o Tobie kształt Twoich ust?

#Górna warga większa niż dolna

Jesteś bardzo emocjonalna i często robisz wokół siebie zamieszanie. Kochasz życie i siebie, masz o sobie bardzo dobre zdanie.

Zdjęcie Co mówi o Tobie kształt Twoich ust? #1
Źródło: https://brightside.me

#Dolna warga większa niż górna

Wiesz co to znaczy dobra zabawa i nie lubisz siedzieć na tyłku nić nie robiąc. Jesteś ciekawa życia, miejsc i innych osób.

Zdjęcie Co mówi o Tobie kształt Twoich ust? #2
Źródło: https://brightside.me

#Wargi tej samej wielkości

Jesteś zrównoważona. Lubisz dobrą zabawę, ale po niej masz ochotę na dłuższą chwilę odpoczynku i spokoju. Po spotkaniu z ludźmi tyle samo czasu chcesz poświęcić na pobycie w samotności.

#Cienkie usta

Jesteś odważna i doskonale radzisz sobie z każdym problemem. Jesteś też niezależna i nie potrzebujesz towarzystwa do wyjścia na miasto, kina, czy pubu. Pomimo tego szybko nawiązujesz relacje z innymi i jesteś otwarta.

#Duże wcięcie w górnej wardze

Jest w Tobie artystyczna i kreatywna dusza. Masz dobrą pamięć. Szybko nawiązujesz znajomości i potrafisz w każdym znaleźć wspólny język.

Zdjęcie Co mówi o Tobie kształt Twoich ust? #3
Źródło: https://brightside.me

#Górna warga bez wcięcia

Niemożliwa dla Ciebie nie istnieje. Zawsze robisz wszystko najlepiej jak umiesz i do samego końca. Jesteś poukładana i odpowiedzialna.

#Duże pełne usta

Jesteś kobieca i lubisz opiekować się innymi. Często stawiasz innych na pierwszym miejscu, a dopiero potem zajmujesz się sobą. Lubisz pomagać innym w potrzebie.