Co kobiety zmieniają w ukochanych?

Co kobiety zmieniają w ukochanych?
14Kwi

Początek związku niewątpliwie wiąże się ze zmianami. Jakie udaje się wprowadzić kobiecie w zachowaniu jej ukochanego?

#1. Wizyta u fryzjera

Nie mówimy o wielkich metamorfozach, ale często drobnych wskazówkach, które kobiety starają się przemycić w rutynowych rozmowach. Fryzjerzy zgodnie twierdzą.- Jeśli przychodzi do nich mężczyzna z wycinkiem z gazety jako wzorem, to wiadomo, że maczała w tym palce kobieta. :)

#2. Wymiana garderoby

Wymiana garderoby nie zawsze następuje za bezpośrednią namową kobiety. Pierwsze odświeżenie szafy ma zazwyczaj miejsce przy okazji planowania pierwszych randek, gdy mężczyzna stara się zadbać o każdy szczegół. Później część wysiłków w dopasowywaniu strojów przejmuje partnerka.

#3. Metamorfoza mieszkania

Jak wygląda typowo kawalerskie gniazdko? - Granatowe ściany, szklany stolik, plazma, skórzana kanapa i barek, meble z różnej parafii, brak firanek i ledwo dysząca roślinka. Łagodzenie kawalerskiego klimatu nie zdarza się tylko w przypadkach przeprowadzki do wspólnego mieszkania. Kobieta wprowadza drobne zmiany od samego początku w miejscach gdzie para spędza razem czas.

#4. Zdrowa dieta

Koniec z regularnym zajadaniem Fast-fooda z sieciówki, czy kebabem zza rogu w ramach obiadu. Teraz jedzenie, to zazwyczaj wspólne posiłki i bardziej przemyślane robienie zakupów, częstsze gotowanie w domu i zmiana lokali na mieście.

#5. Porządek w samochodzie

Punkt 5. jest ścieśle powiązany z punktem 4. Przetrzymywanie papierków po jedzeniu i innych zbędnych rzeczy w aucie, to przeszłość. Musi się przecież znaleźć teraz miejsce dla pasażera. :)

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ