Jeżeli został Ci sos z obiadu to nie wyrzucaj go! Wystarczy przelać go do woreczków na kostki lodu i zamrozić. W przyszłości będziesz miała czym wzbogacić swoje potrawy i nic się nie zmarnuje :)
Co zrobić jeżeli zostanie Ci SOS Z OBIADU?
# sos
# inne
# poradnik
# kuchnia
# trik
Następne inspiracje
JEŻELI WYSZEDŁ CI ZBYT KWAŚNY SOS...
Krzysztof
29.03.2016
JAK W SZYBKI SPOSÓB ZAGĘŚCIĆ SOS?
Krzysztof
02.04.2016
Pamiętaj o tym jeżeli robisz SOS CZOSNKOWY!
Krzysztof
05.09.2016
CO ZROBIĆ jeżeli rosół wyszedł za tłusty?
Krzysztof
01.02.2016
Co zrobić jeżeli gulasz wyszedł Ci bardzo słony?
Krzysztof
25.09.2015