Jeżeli musisz skorzystać z menedżera zadań i w tym celu używasz kombinacji klawiszy Ctrl+Alt+Del, a następnie klikasz menedżera to musisz wiedzieć, że można to zrobić prościej. Aby skorzystać z menedżera zadań bezpośrednio wystarczy kombinacja klawiszy Ctrl+Alt+Esc.
Pamiętaj o tym jeżeli chcesz skorzystać z MENEDŻERA ZADAŃ!
# elektronika
# dom
# poradnik
# trik
PAMIĘTAJ O TYM!
Krzysztof
13.02.2016
Pamiętaj o tym jeżeli zamierzasz kupić nowy komputer stacjonarny!
Krzysztof
13.01.2016
Pamiętaj o tym podłączając laptopa!
Krzysztof
17.09.2015
Wykorzystaj to jeżeli często o czymś ZAPOMINASZ!
Krzysztof
27.04.2016
Pamiętaj o tym jeżeli wybierasz się na ZAKUPY!
Krzysztof
11.07.2016