Jeżeli jadąc gdzieś padł Ci akumulator i nie masz nikogo do pomocy to sprawdź czy nie masz w torebce aspiryny! Wystarczy wrzucić dwie aspiryny do akumulatora co spowoduje reakcję z kwasem – a to powinno wystarczyć, żeby odpalić samochód!
WYPRÓBUJ TO JEŻELI PADNIE CI AKUMULATOR!
# naprawa i remont
# samochód
# poradnik
# trik
REANIMUJ AKUMULATOR
Piotr
17.04.2015
Praktyczny sposób, aby zreanimować wyczerpaną baterię!
Piotr
29.05.2015
Jak reanimować wyczerpaną baterię?
Piotr
13.08.2015
Wykorzystaj ten TRIK z ROZŁADOWANYM TELEFONEM!
Krzysztof
03.09.2016
ZASTOSUJ TEN TRIK W ZIMIE!
Krzysztof
02.03.2016